reklama

Vzácne historické vozidlá budú 13. augusta brázdiť cesty v okolí Trnavy

Zraz automobilových skvostov Trnavských 100 km oslavuje v tomto roku jubileum – uskutoční sa uskutoční 13. augusta 2022 už po dvadsiaty piaty raz.

Zraz veteránov na dvoch či štyroch kolesách tradične organizuje Klub historických vozidiel – Oldtimer Club Trnava. Tohtoročná trasa povedie väčinou cez obce v blízkom okolí Trnavy.


Veterány opäť odštartujú z Trojičného námestia

Podujatie odštartuje obvyklou výstavou zúčastnených historických vozidiel na Trojičnom námestí v sobotu 13. augusta 2022 od 9. hodiny.

O hodinu neskôr začnú účastníci spanilej jazdy postupne opúšťať centrum Trnavy a vydajú sa na svoju trasu.

Tá povedie z Trnavy do Ružindola, Borovej, Doľán, na Majdán, do Lošonca, Smoleníc, Trstína a Dolnej Krupej, kde bude pri Apimede vyše trojhodinová prestávka.

Z Dolnej Krupej vyrazí konvoj veteránov do Špačiniec a odtiaľ už do cieľa na Rybníkovej ulici v Trnave.

Ulož ako PDF
Napísal 22. júla 2022 11:19. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.