reklama

Mladí umelci sa predstavia na Večeri talentov už tento štvrtok

Občianske združenie Lifestarter už po tretí krát organizuje podujatie s názvom Večer talentov. Uskutoční sa vo štvrtok 6. októbra od 18.00 hodiny v komunitnom priestore Cukrovar Point na Šrobárovej 6 v Trnave.

Večer talentov chce aj v tomto roku vytvoriť priestor pre nadaných hudobníkov, literátov či výtvarníkov, aby sa v inšpirativnom prostredí stretli, predstavili svoju tvorbu a tým obohatili divákov o nezabudnuteľný kultúrny zážitok.

Účastníci sa môžu tešiť na hudobníčku Michaelu Hečkovú, hudobníkov Mateja Vanča, Lukáša Partla, Samuela Smutného, poetku Marcelu Izakovičovú (a.k.a Porušená holká) či výtvarníkov manželov Ličkovcov a Veroniku Sekerovú znáku (ako Les.i.more).

Výnimočnú atmosféru večera v industriálnom komunitnom priestore dotvorí aj originálny svetelný dizajn architektky Zuzany Tomkovej. Záujemcovia si môžu na oficiálnej stránke vecertalentov.online prečítať viac o podujatí či o účastníkoch projektu z minulých ročníkov.

Podujatie sa realizuje s podporou Európskeho zboru solidarity, sponzorsky sa na ňom podieľa aj firma Herbert sirupy.

Občianske združenie Lifestarter pôsobí v Trnave už od roku 2017 najmä v oblasti vzdelávania a voľného času – okrem uvedeného Večera talentov stojí za projektami Učiaca sa Trnava, EDUpoint či 21HRDINOV. Viac o aktivitách združenia je možné nájsť na www.lifestarter.sk.

(ak, mk)

Ulož ako PDF
Napísal 3. októbra 2022 11:18. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.