reklama

Z nevyužívaného dvora vytvorili nový komunitný priestor pre oddych a kultúru. Cukrovar Point pozýva na Večer talentov

Občianske združenie Lifestarter pripravuje podujatie s názvom Večer talentov. Uskutoční sa v novom komunitnom priestore Cukrovar Point a je určené všetkým umelcom, ktorí chcú odprezentovať svoj talent a zručnosti.

Program ponúkne vystúpenia hudobníkov, spevákov a spisovateľov. Výtvarníci pri off-stage stolíkoch predstavia svoje diela, z ktorých niektoré bude možné si aj zakúpiť.

Inšpirovať a kultúrne obohatiť sa môžu prísť všetci milovníci umenia.

Večer talentov sa uskutoční vo štvrtok 24. septembra 2020 v Cukrovar Pointe na Šrobárovej 6 so začiatkom o 18.00 hodine.

Vstupné je dobrovoľné a záujemcovia o vystúpenie či prezentáciu sa môžu registrovať prostredníctvom stránky https://lifestarter.sk.

Komunitný priestor Cukrovar Point dokončili počas tohto leta dobrovoľníci z OZ Lifestarter.

V areáli vilky pri bývalom trnavskom cukrovare obnovili starý nevyužívaný dvor a premenili ho na zaujímavý priestor pre oddych a kultúru.

Revitalizáciu miesta a materiálne vybavenie finančne podporili Nadácia DM, Nadácia COOP Jednota, Nadácia TESCO a Nadácia BAUMIT.

Organizátori podujatia veria, že Večer talentov ponúkne inšpiratívny zážitok na zaujímavom mieste a pritiahne tak desiatky návštevníkov. Pri podujatí sa budú dodržiavať všetky platné hygienické opatrenia.

(OZ Lifestarter, ak, mk)

Ulož ako PDF
Napísal 15. septembra 2020 7:41. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.