reklama

Večer talentov predstavil v komunitnom priestore Cukrovar Point mladých nadaných umelcov

Vo štvrtok 24. septembra 2020 sa areál komunitného priestoru Cukrovar Point naplnil mladými talentovanými umelcami z Trnavy a okolia. Podujatie „Večer talentov“ otvoril nadaný reper Marek Pukanec, vystupujúci pod menom MT. Na svoje si prišli aj milovníci popu, ktorým sa o skvelý hudobný zážitok postarali súrodenci Adam a Danka Nochtoví z Boleráza.

„Nikomu nenapadne sa opýtať, čo sa v hĺbke odohráva,“ je len jednou z myšlienok, o ktoré sa s účastníkmi podelila talentovaná prozaička Lucia Golisová.

Večer neostal len pri próze, poéziou spríjemnila večer umelkyňa Katarína Klincová. Mladá gymnazistka Zuzanka Novotná zas poodhalila časť rozpracovaného románu, a poslucháčom tak dovolila nahliadnuť do zákutí deja, pri ktorých sa tajil dych a s napätím sa očakávalo rozuzlenie zápletky.

Speváčka Majka Valentová svojím hlasom i autorskými skladbami ohromila celé publikum, pričom sa jej podarilo vytvoriť skvelú atmosféru.

V závere mali diváci možnosť sa prostredníctvom videí a online pozdravu zoznámiť s Katarínou a Petrom Ličkovcami, ktorí prezentovali niektoré zo svojich výtvorov z oblasti odevného dizajnu, poézie a ilustrácií.

Za organizáciou a réžiou celého večera stála Adriána Klincová z OZ Lifestarter, ktorá vyjadrila nádej, že podujatia podobného typu sa v komunitnom priestore Cukrovar Point ešte uskutočnia a že sa vytvoria príležitosti aj pre ďalších talentovaných mladých ľudí.

Podujatie podporili Nadácia TESCO, MKER Sound a Herbert sirupy.

OZ Lifestarter, rb, mk
FOTO: lifestarter, Tadeáš Petrášek

Ulož ako PDF
Napísal 26. septembra 2020 7:35. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Kultúra, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.