reklama

Príjazdová cesta do lokality Farárske dostane verejné osvetlenie

V lokalite Farárske medzi Trnavou a Špačincami pribudne verejné osvetlenie.

Bezpečnosť chodcov z Farárskeho, ktoré patrí pod mesto Trnava a leží asi tri kilometre za mestom, má zlepšiť pripravovaný zámer inštalácie verejného osvetlenia príjazdovej cesty.


Príjazdová cesta k Farárskemu

Reprofoto: Google Street View

Zámer je aktuálne na začiatku územného konania.

Mestská samospráva plánuje na takmer 300 – metrovom úseku príjazdovej komunikácie od hlavnej cesty II. triedy medzi Trnavou a Špačincami nainštalovať celkom trinásť stožiarov verejného osvetlenia.

Osvetlenie cesty, ktorú často využívajú aj chodci smerujúci k zastávke prímestskch autobusov, budú zabezpečovať LED svietidlá s výkonom 60W umiestnené na šesť metrov vysokých pozinkovaných stožiaroch.

Ulož ako PDF
Napísal 19. októbra 2022 9:50. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.