reklama

Príjazdová cesta do lokality Farárske dostane verejné osvetlenie

V lokalite Farárske medzi Trnavou a Špačincami pribudne verejné osvetlenie.

Bezpečnosť chodcov z Farárskeho, ktoré patrí pod mesto Trnava a leží asi tri kilometre za mestom, má zlepšiť pripravovaný zámer inštalácie verejného osvetlenia príjazdovej cesty.


Príjazdová cesta k Farárskemu

Reprofoto: Google Street View

Zámer je aktuálne na začiatku územného konania.

Mestská samospráva plánuje na takmer 300 – metrovom úseku príjazdovej komunikácie od hlavnej cesty II. triedy medzi Trnavou a Špačincami nainštalovať celkom trinásť stožiarov verejného osvetlenia.

Osvetlenie cesty, ktorú často využívajú aj chodci smerujúci k zastávke prímestskch autobusov, budú zabezpečovať LED svietidlá s výkonom 60W umiestnené na šesť metrov vysokých pozinkovaných stožiaroch.

Ulož ako PDF
Napísal 19. októbra 2022 9:50. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.