reklama

Chcete rozumieť zvuku a hudbe? Príďte experimentovať do Malého Berlína

V sobotu 5. novembra pozývame všetkých nadšencov hudby do Malého Berlína na špeciálne podujatie, v ktorom sa vyberieme na cestu k umeniu zvuku. Návštevníci dostanú možnosť naučiť sa ako zaznamenať zvuk a vytvoriť hudobnú skladbu.

Lektormi podujatia bude Juraj Ďuriš, zakladateľ Experimentálneho štúdia Slovenského rozhlasu, spolu s Jurajom Polgárym, zakladateľom hudobného štúdia Vakuum. Pod ich vedením sa naučíte nielen o hudbe a zvuku, ale aj o tom, ako zvuku rozumieť a ako ho vytvárať.

Multižánrové podujatie sa začne prednáškou, pokračovať bude praktickým workshopom, premietaním a napokon vyústi do koncertu. Reč bude najmä o elektronickej hudbe, no program veľa prinesie aj fanúšikom iných hudobných žánrov.

Juraj Ďuriš a Juraj Polgáry, ktorí za projektom stoja, sú skladateľmi, experimentátormi a hudobnými redaktormi v rádiu Devín. Obaja majú za sebou impozantnú zbierku hudobných produkcií, koncertov či skladateľských počinov, a to nielen na domácej pôde.

Vstupenky na podujatie bude možné kúpiť len na mieste v cene 3 eurá. Podujatie sa uskutoční v sobotu 5. novembra 2022 od 15.00 h v kultúrnom centre Malom Berlíne na Štefánikovej 4 v Trnave.

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia a Mesto Trnava.

Ulož ako PDF
Napísal 3. novembra 2022 7:49. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.