reklama

Časť Špačinskej cesty bude v smere do mesta pre opravu vozovky uzavretá do 21. decembra

Komplikovanú dopravnú situáciu v Trnave sťaží vodičom čiastočná uzávierka 350-metrového úseku Špačinskej. Dôvodom je oprava povrchu vozovky.

Od 21. novembra do 21. decembra 2022 bude Špačinská cesta v časti od križovatky s Okružnou a Murgašovou (pri „Gulomete“) po svetelnú križovatku s Rybníkovou, Bučianskou a Hlbokou čiastočne uzavretá a na tomto úseku bude platiť dočasná zmena organizácie dopravy.

Autá budú môcť jazdiť len v jednom smere. Z centra mesta – teda od svetelnej križovatky – smerom von z mesta.


Stavebné práce na Špačinskej ulici

Ilustračné foto: trnava-live.sk

V súvislosti s obmedzeniami bude Okružná ulica jednosmerná v smere od Špačinskej po Oblúkovú. Jaderná ulica bude od Špačinskej dočasne uzavretá a zároveň bude vyznačená ako slepá ulica z Oblúkovej.

V lokalite sú vyznačené obchádzkové trasy, vodiči môžu použiť jednu z piatich alternatív:
1. Sibírska – Poštová – Olympijská – Veterná – Bučianska,
2. Saleziánska – Veterná – Bučianska,
3. Na Hlinách – Oblúková – Bučianska,
4. Sibírska – Parašutistov – Olympijská – Veterná – Bučianska,
5. Okružná – Oblúková – Bučianska.

„Oprava vozovky časti Špačinskej cesty je ďalším krokom na zlepšenie stavu komunikácií v tejto lokalite. Nedávno sa opravili radiace pruhy na križovatke s Bučianskou vrátane betonáže nájazdov, ktorá eliminuje vlnenie asfaltobetónu spôsobené brzdením radiacich sa vozidiel. Okrem toho mesto dobudovalo nové chodníky aj na strane náprotivnej k cyklochodníku.
Trnavská samospráva prosí verejnosť o rešpektovanie prenosného dopravného značenia, pokynov stavby a neparkovanie v priestore vymedzenom na stavebné práce. Vopred ďakujeme za pochopenie a tolerantnosť počas výstavby a s ňou spojených dočasných nevyhnutných obmedzení,“
uviedlo mesto Trnava v tlačovej správe.


Vyznačenie uzávierky, pre zväčšenie kliknite na obrázok

Zdroj: Mesto Trnava

Ulož ako PDF
Napísal 20. novembra 2022 18:34. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.