reklama

Zaži trošku festivalovej utópie. V Malom Berlíne zahrá Fobia Kid

V piatok 17. februára sa rozhýbu steny veľkej sály Malého Berlína. Zarepovať o svojom živote a sláve príde Fobia Kid. Sálu preňho rozprúdi stále známejšia trnavská crew Hyperpunk.

Vďaka atmosfére koncertu sa na chvíľu vrátime na septembrový festival YouTopia. Na ňom okrem digitálnej kultúry dominujú koncerty toho najlepšieho z mladej hudobnej scény. Na pódiu sa počas festivalu vystriedali už rapperi Saul, Porsche Boy či Samey.

Fobia Kid sa rovnako ako oni často zaraďuje medzi smotánku novej vlny slovenského rapu. Je inovatívny, priamočiary a majstrovsky spája čierny humor so životným nadhľadom.


FOTO: Fobia Kid

S písaním textov a piesní začal už na základke, no jeho tínedžerské začiatky sú už vecou minulosti. Vyznačuje zvláštnym rapovým štýlom, do ktorého vkladá elektronické a experimentálne prvky. Poznať ho môžete aj ako člena Dogma Family. Hral aj spolu s Karaoke Tundrom, Boy Wonderom, Delikom, Otisom a ďalšími. Svoje nekompromisné názory na život a slávu nedávno dal do svojho nového albumu Strašidelný dom. Je sa na čo tešiť!

Piatkovú párty rozbehnú chalani z Hyperpunku. Tí si už zažili aj parádny koncert na Pohode v Garáži. V Trnave vystupovali viackrát a ak ste ich už videli, viete, že dodajú riadny hudobný nášup. Na pódiu uvidíš Gapexa, Samm734, Murisa, Zandomeho a samozrejme Mishina.

Koncert Fobia Kida a Hyperpunku bude v piatok 17. februára o 20:00 v Malom Berlíne na Štefánikovej 4. Vstupenky za predpredajovú cenu 9 € zakúpiš na www.malyberlin.sk (https://www.malyberlin.sk/eventy/fobia-kid-hyperpunk/).

V deň podujatia a na mieste ťa počkajú v cene 12 €, no pre študentov, seniorov a ZŤP majú v Malom Berlíne dobrý deal, lístky pre nich stoja iba 6 €.

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia a Mesto Trnava.

Ulož ako PDF
Napísal 15. februára 2023 16:21. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.