reklama

Kreativ klub naučí záujemcov výrobu vecí z filcu

Knižnica Juraja Fándlyho v Trnave je miesto, ktoré poskytuje pre návštevníkov priestor, pokoj, bezpečie. Preto nie div, že sa tu schádzajú nielen milovníci a milovníčky literatúry, ale aj nadšenci ručných prác.

V knižnici od decembra minulého roka začal svoju činnosť Kreativ klub, nový projekt knižnice venovaný kreatívnej činnosti pod vedením skúsenej lektorky Dagmar Baranovits.

Raz do mesiaca sa na pôde knižnice stretávajú návštevníci a návštevníčky nie za účelom literárnym, ale za účelom návštevy tvorivej dielne.

Názov podujatia: Kreativ klub
Organizátor: Knižnica Juraja Fándlyho v Trnave
Termín: 24. február 2023, 16,30 hod.
Miesto: učebňa

Najbližšie sa záujemcovia a záujemkyne stretnú 24. februára, aby sa naučili vyrábať výrobky z filcu. Oddelenie odbornej literatúry zároveň poskytuje možnosť zapožičania odbornej literatúry s tematikou ručných prác.

Keďže počet miest je obmedzený, treba sa nahlásiť osobne, telefonicky 033/5511782 alebo na emailovej adrese: odborne@kniznicatrnava.sk.

Zriaďovateľom Knižnice Juraja Fándlyho je Trnavský samosprávny kraj.

Ľubica Malá
Knižnica Juraja Fándlyho v Trnave

Ulož ako PDF
Napísal 21. februára 2023 8:51. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.