reklama

Parkovacie plochy s prírodným povrchom na Starohájskej ulici pri poliklinike nahradí zatrávňovacia dlažba

Trnavská mestská samospráva zrekonštruuje parkovacie plochy na Starohájskej ulici, medzi poliklinikou a Sociálnou poisťovňou.

Stavebné práce majú odštartovať v pondelok 6. marca 2023 a potrvajú približne osem týždňov.

Ako informovala vedúca úseku komunikácie a hovorkyňa mesta Veronika Majtánová, súčasný prírodný povrch parkoviska nahradí zatrávňovacia priepustná dlažba.

„Po rekonštrukcii bude k dispozícii 36 parkovacích miest, investičné náklady na rekonštrukciu parkoviska sú 65-tisíc eur,“ uviedla.

Mesto Trnava žiada motoristov, aby na tejto ploche neparkovali svoje autá a rešpektovali osadené prenosné dopravné značenie.


Rekonštrukcia sa bude týkať parkovacích plôch na pravej strane

Ulož ako PDF
Napísal 2. marca 2023 11:07. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.