reklama

V Divadelnom štúdiu DISK uvedú incenáciu Chodník

Divadelné štúdio DISK pozýva na inscenáciu Chodník. Predstavenie sa uskutoční v sobotu 25. marca 2023.

Chodníkom kráčajú ľudia k sebe i od seba. Približovanie a vzdiaľovanie sa ľudí, variácie na partnerský život sú základným motívom predstavenia. Vzťahy sú agresívne až brutálne, ale aj krehké a povznášajúce. Postavy hľadajú harmóniu a naplnenie svojho života.

Málokedy sa im to darí, načierajú do detských spomienok, hľadajú ho v religiozite. Náhle porozumenie až súzvuk duší vystrieda bolestný rozchod. Tragédia a groteskno sa spájajú v ucelený komunikatívny tvar.

FOTO: Ctibor Bachratý

Sobota 25. marca 2023 o 20.00 hod. B. Uhlár a kol. DISK – CHODNÍK
Vstupné: EUR 5. Seniori, študenti a ZŤP EUR 3.
Predaj vstupeniek: TIC Mestská veža Trnava, tel. 033/323 64 40.
GoOut https://goout.net/sk/chodnik/szsmeav/
Rezervácie: tel. 0905 930 923.
www.divadlodisk.sk

Scenár kolektívu tvorcov s použitím fragmentu z Wiliama Shakespeara vznikol metódou kolektívnej tvorby od 4. mája do 25. novembra 2017.

Hrajú: Monika Babicová, Jozef Belica, Daniel Duban, Missi Chudá, Silvia Ištoková, Zuzana Jankowská, Braňo Mosný, Jano Rampák a Alžbeta Orth Sersen. Réžia: Blaho Uhlár

Projekt finančne podporili z verejných zdrojov Fond na podporu umenia, Mesto Trnava a PwC Nadačný fond v Nadácii Pontis.

Ulož ako PDF
Napísal 10. marca 2023 11:09. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.