reklama

Pozvánka na degustačnú výstavu vín Linčanský džbánek 2023

Spolok vinárov a vinohradníkov Zeleneč pozýva na 22. ročník výstavy vín Linčanský džbánek 2023 spojenú s verejnou degustáciou.

Podujatie sa uskutoční 14. a 15. apríla 2023 v Kultúrnom dome v Zelenči v čase od 14. do 22. hodiny.

Linčanský džbánek je súťažnou výstavou vín. Odborná porota pod vedením Vladimíra Mrvu hodnotila prihlásené vzorky vín na konci marca.

Organizátori vyhlásili ocenenia Šampión výstavy, Cena starostu obce Zeleneč, Cena mediálneho partnera súťaže Kon-press, Cena Spolku vinárov a vinohradníkov Zeleneč, Cena hlavného partnera súťaže IDD Bratislava a Cena Spolku vinárov a vinohradníkov Zeleneč za najlepšie hodnotené zahraničné víno.

Ocenenia získali vína z Malých Ripňan, Svätého Jura, Zelenča, Modry, Pezinka, Bratislavy, Nitry, Devína, Bernolákovaa či moravskej obce Křídlůvky.

Ulož ako PDF
Napísal 13. apríla 2023 7:19. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.