reklama

Na križovatke sa zrazili tri autá, jednu vodičku previezli do nemocnice

Trnavskí dopravní policajti boli v nedeľu 11. júna 2023 privolaní k zrážke troch osobných áut z okresov Bratislava, Levice a Pezinok. Pri nehode sa zranila jedna z vodičiek.

Podľa informácii hovorkyne KR PZ v Trnave Zlatice Antalovej mal 27 – ročný vodič ísť na aute VW Golf po ulci A. Sládkoviča. Pri vchádzaní do križovatky s ulicou A. Hlinku pravdepodobne nerešpektoval dopravné značenie „Stoj, daj prednosť v jazde“ a vošiel do dráhy autu Honda Civic, ktoré prichádzalo do križovatky po hlavnej ceste, z jeho pravej strany.

Vodička Hondy už nestihla zareagovať. Po náraze obe autá skončili ešte vo vozidle VW Arteon, ktoré stálo na hranici križovatky oproti vozidlu VW Golf a dávalo ostatným vodičom prednosť.

FOTO: KR PZ Trnava

Pri nehode utrpela vodička z auta Honda zranenia a privolaní záchranári ju previezli na ošetrenie do trnavskej nemocnice.

„Policajti podrobili všetkých troch vodičov dychovým skúškam, s negatívnymi výsledkami. Za porušenie dopravných predpisov policajti zadržali mladému vodičovi z auta VW Golf na mieste vodičský preukaz a ďalšiu jazdu mu zakázali,“ doplnila Antalová.

Ulož ako PDF
Napísal 12. júna 2023 14:53. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.