reklama

Pre rekonštrukciu železničnej trate dochádza od augusta k zmenám na trati Trnava – Kúty

Železnice Slovenskej republiky upozorňujú, že v období od 1. augusta 2023 do 9. decembra 2023 dôjde k výlukovým prácam na trati Trnava – Kúty. Dôvodom je rekonštrukcia železničnej trate medzi stanicami Šaštín-Stráže a Kúty.

Počas celej doby rekonštrukcie bude v úseku Šaštín-Stráže – Kúty zavedená náhradná autobusová doprava (NAD). Počas tejto výluky dôjde aj k zmene vedenia liniek.

Linka Trnava – Senica bude predĺžená až po stanicu Šaštín-Stráže, kde budú vlaky premávať podľa aktuálneho cestovného poriadku.


Trať medzi Trnavou a Kútmi v úseku Boleráz – Smolenice

Ilustračné foto: ŽSR

Autobusy NAD budú v staniciach Kúty a Šaštín-Stráže pristavené pred staničnou budovou.

Z dôvodu výluky sa v stanici Kúty zruší prípoj smer Skalica na Slovensku (okrem posledného spoja), vznikne však prípoj od vlakov EC Metropolitan zo smeru Brno, Praha.

Ulož ako PDF
Napísal 31. júla 2023 10:39. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.