reklama

Vodičov v Trnave čaká niekoľko obmedzení pre opravu cesty, modernizáciu semaforov, rekonštrukciu plynovodov či inštaláciu informačných tabúľ

Niekoľko úsekov ciest v Trnave bude počas nadchádzajúcich týždňoch fungovať v režime s dopravnými obmedzeniami. Dôvodmi sú oprava povrchov vozovky, modernizácia semaforov, inštalácia dopravných informačných tabúľ či rekonštrukcia plynovodov.

Odbor dopravy na mestskom úrade upozoňuje vodičov na cestné uzávierky na území mesta Trnava.

Ilustračné foto: trnava-live.sk

Od 17. júla do 11. augusta 2023 bude čiastočne obmedzená doprava na križovatke ulíc Hospodárska, Študentská, Radlinského z dôvodu rekonštrukcie cestnej svetelnej signalizácie.

V období od 17. júla do 31. augusta bude čiastočná uzávierka cesty z dôvodu inštalácie dopravných informačných tabúľ na dvoch príjazdových cestách do Trnavy.

Na Piešťanskej ulici bude uzavretá krátka časť jazdného pruhu v smere do Trnavy v úseku pri vjazde do areálu Trnavskej vodárenskej spoločnosti (pri vodojeme).

Na Špačinskej ceste obmedzia tiež časť jazdného pruhu v smere do Trnavy, hneď za okružnou križovatkou.

Počas víkendu 22. a 23. júla 2023 bude z dôvodu opravy povrchu vozovky potrebná úplná uzávera ulice Priemyselná. Rekonštrukcia sa dotkne 100-metrového úseku od svetelnej križovatky s ulicou Nitrianska po koniec parkoviska pred spoločnosťou REKU Slovakia.

Obchádzková trasa vedie cez ulice Nitrianska, Tamaškovičova, Bulharská, Mikovíniho.

Od 24. júla do 31. októbra 2023 budú dopravné obmedzenia na Mikovíniho ulici. Dôvodom je rekonštrukcia plynovodov.

Stavebné práce budú prebiahať v úseku medzi ulicami Nitrianska a Bulharská. Obchádzková trasa nie je potrebná, doprava bude fungovať v režime aktuálneho dopravného značenia.

Ulož ako PDF
Napísal 18. júla 2023 15:39. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.