reklama

Nitrianska funguje obojsmerne, vodičov čaká niekoľko zmien

V pondelok 15. novembra 2010 sprejazdnili po sedemnástich mesiacoch rekonštrukcie oba smery Nitrianskej ulice. Na križovatke pri SAD a Priemyselnej pribudla svetelná signalizácia. Novinkou je aj uzatvorenie odbočenia v smere od mesta doľava k autosalónom a benzínovému čerpadlu prostredníctvom zvodidiel.

“Podľa mojich informácií aj doteraz bolo toto odbočenie povolené len takpovediac s prižmúrenými očami. Dopravný inšpektorát nevydal povolenie na odbočenie cez dva pruhy z bezpečnostných dôvodov,” informoval nás zástupca dodávateľa stavby, ktorý na mieste dnes už bývalej odbočky začal stavať zvodidlá.
Vodiči jazdiaci z mesta budú si to musia namieriť k Modranke a podjazdom pod most sa vrátia späť do Trnavy.

Uzatvorená bude aj odbočka od diaľničného privádzača doľava na Mikovíniho pri salóne Mercedes-u.

Fotogaléria:

Odbočenie na Mikovínyho od privádzača bude uzatvorené

Na mieste odbočky k Renaultu a ďalším prevádzkam budú zvodidlá

Doprava je na Nitrianskej v plnom prúde, vodiči si vydýchli

Prednosť v jazde: až doteraz boli autá jazdiace z Nitrianskej na Sladovnícku na hlavnej, teraz budú musieť dávať prednosť autám smerujúcim od kruhovky


Ulož ako PDF
Napísal 17. novembra 2010 10:10. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Nitrianska funguje obojsmerne, vodičov čaká niekoľko zmien”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.