reklama

Nitrianska funguje obojsmerne, vodičov čaká niekoľko zmien

V pondelok 15. novembra 2010 sprejazdnili po sedemnástich mesiacoch rekonštrukcie oba smery Nitrianskej ulice. Na križovatke pri SAD a Priemyselnej pribudla svetelná signalizácia. Novinkou je aj uzatvorenie odbočenia v smere od mesta doľava k autosalónom a benzínovému čerpadlu prostredníctvom zvodidiel.

„Podľa mojich informácií aj doteraz bolo toto odbočenie povolené len takpovediac s prižmúrenými očami. Dopravný inšpektorát nevydal povolenie na odbočenie cez dva pruhy z bezpečnostných dôvodov,“ informoval nás zástupca dodávateľa stavby, ktorý na mieste dnes už bývalej odbočky začal stavať zvodidlá.
Vodiči jazdiaci z mesta budú si to musia namieriť k Modranke a podjazdom pod most sa vrátia späť do Trnavy.

Uzatvorená bude aj odbočka od diaľničného privádzača doľava na Mikovíniho pri salóne Mercedes-u.

Fotogaléria:

Odbočenie na Mikovínyho od privádzača bude uzatvorené

Na mieste odbočky k Renaultu a ďalším prevádzkam budú zvodidlá

Doprava je na Nitrianskej v plnom prúde, vodiči si vydýchli

Prednosť v jazde: až doteraz boli autá jazdiace z Nitrianskej na Sladovnícku na hlavnej, teraz budú musieť dávať prednosť autám smerujúcim od kruhovky


Ulož ako PDF
Napísal 17. novembra 2010 10:10. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Nitrianska funguje obojsmerne, vodičov čaká niekoľko zmien”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.