reklama

Aktuálne dopravné obmedzenia pre rekonštrukciu plynovodov

Poľná ulica v Trnave na Šíglsáli bude od 1. apríla do 10. apríla 2013 uzavretá na úseku od križovatky s Ulicou Terézie Vansovej po križovatku s Koceľovou ulicou.

Obchádzková trasa povedie po uliciach Koceľovej a Sv. Cyrila a Metoda.

Až do polovice apríla bude uzavretý aj jeden jazdný pás na ulici L. Janáčka.

rekonstrukcia
Plynári budú vymieňať poškodené potrubia za nové

Ilustračné foto

Dôvodom uzavretia ulíc sú výkopové práce počas výmeny starých poškodených NTL – plynovodov za nové STL – plynovody na týchto uliciach v Trnave: Leoša Janáčka, Poľnej, Koceľovej, Štefana Moyzesa, Sv. Cyrila a Metoda, Ružindolskej, Západnej, Slovenskej, Osvaldovej, Gavlovičovej, Zelenej a Traťovej.

Investorom stavby je spoločnosť SPP – distribúcia, zhotoviteľom diela je spoločnosť Termomont.

Informácie o uzavretí komunikácií poskytol úsek dopravy odboru dopravy a komunálnych služieb mestského úradu v Trnave.

Mapa dotknutej lokality:

Zväčšiť mapu

Ulož ako PDF
Napísal 27. marca 2013 8:56. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.