reklama

Plynári začnú s rozkopávkami, vodičov čakajú dopravné obmedzenia

V utorok 19. marca odštartuje rekonštrukcia plynovodov v lokalite trnavského Špíglsálu.

Stavebné práce sa dotknú ulíc L. Janáčka, Ružindolskej, Poľnej, Moyzesovej, Koceľovej, Modranskej a Sv. Cyrila a Metoda.

Pri rozkopávaní týchto ulíc dôjde k obmedzeniu dopravy. Termín ukončenia prvej etapy prác je 15. júl 2013. O prípadných uzávierkach miestnych komunikácií budeme verejnosť včas informovať, rovnako aj o začiatku druhej etapy prác na rekonštrukcii plynovodov,“ informovalo mesto Trnava.

moyzesova-tt
Moyzesova ulica

Ilustračné foto

Realizátorom rekonštrukcie je Slovenský plynárenský priemysel. Investor už informoval obyvateľov vyššie uvedených ulíc aj prostredníctvom informačných letákov.

Jestvujúce nízkotlaké plynovody z dôvodu častých porúch a únikov, opotrebovanosti a veku plynovodov budú nahradené strednotlakými plynovodmi. Navrhovaná rekonštrukcia zvýši bezpečnosť prevádzky miestnych plynovodov a umožní bezporuchovú dodávku zemného plynu odberateľom,” vysvetlil SPP v stavebnom zámere.

Trasy nových plynovodov budú takmer zhodné s existujúcimi. Navrhované strednotlaké plynovody budú podľa investora uložené v miestnych komunikáciách, chodníkoch a zelených pásoch uvedených ulíc.

V štádiu projektovej prípravy je aj modernizácia plynárenských potrubí na Kopánke.

Ulož ako PDF
Napísal 16. marca 2013 9:00. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Plynári začnú s rozkopávkami, vodičov čakajú dopravné obmedzenia”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.