reklama

McDonald´s predložil úradom zámer výstavby tretej prevádzky v Trnave

Globálna sieť rýchleho občerstvenia McDonald´s pripravuje výstavbu tretej reštaurácie v Trnave. Stáť bude pri okružnej križovatke ulíc Cukrová – Trstínska v priestore časti parkoviska pri Kauflande.

Prvý McDonald´s v Trnave postavili ešte v polovici 90. rokov na Hlbokej ulici, v roku 2011 otvorili novú prevádzku pri trnavskom obchvate na Novej ulici.

Okrem samotného objektu s rozmermi 32 x 20 metrov bude súčasťou projektu aj vonkajšie posedenie s detským ihriskom a parkovacie plochy. Samozrejmosťou bude tradičné výdajné okno priamo do áut zákazníkov McDrive.

Ilustračné foto: trnava-live.sk

McDonald´s použije pri výstavbe nový zmoderrnizovaný dizajn objektu reštaurácie s použitím ušľachtilých materiálov ako sú kameň, prírodné drevo a kvalitné obkladové
materiály. V interiéroch bude rovnako použitý nový koncept McCafé.

Z dopravného hľadiska bude prevádzka napojená na parkovisko Kauflandu. Pre výstavbu bude zrušených 46 súčasných parkovacích miest, investor postaví pre svoju prevádzku 17 miest.

Celkovo bude v areáli prístupných 269 parkovacích miest, čo je podľa investora o 118 viac ako je potrebných podľa platných noriem.

V novej prevádzke má nájsť prácu dvadsať zamestancov.

Investičný zámer je v súčasnosti na začiatku zákonom stanovených posudzovacích a schvaľovacích procesov. Z toho dôvodu je možné predpokladať, že tretí trnavský McDonald´s bude v prevádzke najskôr v roku 2024.


Výkres s umiestnením reštaurácie pri okružnej križovatke

Zdroj: McDonald´s

MAPA:

Ulož ako PDF
Napísal 22. augusta 2023 12:02. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.