reklama

V časti Trnavy bude počas dvoch dní prerušená dodávka pitnej vody

Počas dvoch dní – v utorok 29. a stredu 30. augusta 2023 bude prerušená dodávka pitnej vody do domácností na uliciach Saleziánska, Špačinská cesta, J. Hlúbika a Na hlinách, z dôvodu rekonštrukcie vodovodu, ktorú bude realizovať TAVOS, a.s.

Voda nebude k dispozícií každý deň od 8.00 h do 16.00 h. Obyvateľom dotknutej lokality bude v tomto období zabezpečená dodávka pitnej vody prostredníctvom cisterny.

V Dechticiach bude spoločnosť TAVOS, a.s. realizovať 30. augusta budovanie ostrého prepojenia a z tohto dôvodu nebude od 8.00 h do 15.00 h dostupná voda v oblasti IBV Miškárová a časti obce.

TAVOS, a.s. sa ospravedlňuje za vzniknuté problémy a ďakuje za porozumenie a trpezlivosť počas rekonštrukčných prác.

Ilustračné foto: trnava-live.sk

Ulož ako PDF
Napísal 28. augusta 2023 17:55. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.