reklama

Nová autoškola IMOLA prichádza s modernou filozofiou výučby jazdy, parádnymi autami aj individuálnym prístupom k žiakom

Nová, svieža, moderná a – v rámci všetkých pravidiel – aj rýchla. Autoškola IMOLA so sídlom na Hospodárskej 25 v Trnave prináša čerstvé myšlienky – a možno aj o niečo odlišnú filozofiu, akým spôsobom pristupovať k výučbe a výcviku pri získavaní vodičských skúseností budúcich držiteľov vodičských preukazov. Základné a zásadné poslanie autoškoly však zostáva nemenné: naučiť žiakov ovládať vozidlo na cestách bezpečne, ohľaduplne – a možno aj niečo naviac.

V septembri 2023 začala fungovať v Trnave IMOLA. Autoškola si názov “požičala” od legendárneho talianskeho okruhu Formuly 1.

Záujemcovia sa môžu prihlásiť na kurzy pre získanie vodičského preukazu skupiny B (osobné vozidlá) vo verzii nielen s manuálnou, ale aj automatickou prevodovkou.


Sídlo autoškoly na Hospodárskej ulici v Trnave

Prečo dokáže byť IMOLA rýchla?

Ako hovorí Ladislav Venžík, odborný zástupca autoškoly IMOLA s viac ako štyri desiatky rokov trvajúcicmi praktickými skúsenosťami, “našim žiakom dávame to, čo deklarujeme. Už nemusia chodiť na výučbu celé mesiace. Podľa toho, ktorý typ kurzu si vyberú, môžu absolvovať teóriu a jazdy v priebehu len piatich až trinástich týždňov”.

Zásadným a dôležitým nástrojom IMOLY sú vozidlá určené pre praktický výcvik, teda jazdy. V novej autoškole nešetrili nielen s financiami, ale ani s odvahou.

V IMOLE sa nebudete učiť na najlacnejších verziách áut nižšej strednej triedy, ale vaše prvé kilometre si užijete naozaj parádne.

“Pre výučbu jazdy s automatom používame BMW X1 s dvojlitrovým dieselovým motorom, pohonom všetkých štyroch kolies. Auto bolo vyrobené v roku 2022. Žiaci pre vodičák na manuálnu prevodovku využívajú naozaj výnimočné auto: ide o Hyundai i20N s motorizáciou 1.6 turbo benzín, výkonom 205 koní. Je to nádherné auto typu hot hatchback so športovou úpravou a športovými sedadlami,” predstavil originálny a na nšae pomery neobyčajný autopark IMOLY Ladislav Venžík.

V Imole vás naučia jazdiť kvalifikovaní inštruktori
s individuálnym prístupom a dlhoročnými skúsenosťami

Autoškola IMOLA pristupuje ku kvalite výučby s dôrazom na jej kvalitu, čomu prispôsobuje aj nižší počet aktívnych žiakov v kurzoch. “Nevenujeme sa masovým kurzom, skôr kladieme dôraz na menšie skupiny, vďaka čomu sa každému žiakovi dokážeme viac venovať,” konštatuje.

Ako prízvukuje, výukové programy sú navrhnuté tak, aby boli flexibilné a aby vyhovovali individuálnym požiadavkám žiakov. Dôraz na výučbu plynulej a bezpečnej jazdy dávajú v IMOLE do popredia.

“Jedinečný vozový park a zacielenie na autá s vyšším výkonom, má v IMOLE veľmi rozumné zdôvodnenie. Chceme ponúknuť žiakom viac ako len bežný štandard,” dodal.

Samozrejmosťou autoškoly sú moderne vybavené klimatizované priestory.

Výhodou je aj strategická poloha učebne na Hospodárskej 25 v blízkosti vlakovej a autobusovej stanice, centra mesta a zastávok verejnej dopravy. 

Aktuálne je v IMOLE voľné posledné miesto na kurz VP skupiny B, prihlásiť sa môžete do pondelka 18. septembra 2023.

Viac informácií získate na www.autoskolaimola.sk alebo priamo v autoškole na Hospodárskej 3603/25 v Trnave, tel.: 0905 407 027.


Pred sídlom autoškoly IMOLA pózuje nádherný Hyundai i20N

Ulož ako PDF
Napísal 14. septembra 2023 10:18. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Firmy, Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.