reklama

Fakultná nemocnica bude rekonštruovať časť priestorov v Pavilóne chirurgických disciplín

Fakultná nemocnica Trnava pripravuje rekonštrukciu časti Pavilónu chirurgických disciplín. Na konci septembra zverejnila výsledky verejnej súťaže a vybrala zhotoviteľa stavebných prác za viac ako milión eur.

Rekonštrukcia sa dotkne časti priestorov v Pavilón chirurgických disciplín. Stavebné úpravy majú zlepšiť a vytvoriť adekvátne priestorov pre chirurgické ambulancie, zákrokovú sálu a gastro-proktologické centrum.

Ako priblížila FN Trnava, projekt je rozdelený do dvoch etáp, pretože nie je možné prerušenie poskytovania zdravotnej starostlivosti.

Ilustračné foto: trnava-live.sk

V prvej etape sa uskutoční rekonštrukcia priestorov naľavo od vstupu do objektu Pavilónu chirurgických disciplín.

Tieto priestory sú v súčasnosti nevyužívané, po ich rekonštrukcii sem bude dočasne premiestnené gastro-proktologické centrum, ktoré prejde rekonštrukciou v druhej etape.

Vo verejnom obsatarávaní uspela spoločnosť Metrostav Slovakia, ktorá ponúkla najnižšiu cenu rekonštrukcie v oboch etapách.

Stavebné práce budú stáť 1 milión 55-tisíc eur s DPH.

Ulož ako PDF
Napísal 26. septembra 2023 14:04. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.