reklama

Nemocnica vysúťažila firmu na rekonštrukciu priestorov pre novú magnetickú rezonanciu

Trnavská nemocnica ukončila verejnú súťaž na rekonštrukciu priestorov v Pavilóne chirurgických disciplín pre nové pracovisko magnetickej rezonancie.

Fakultná nemocnica pripravuje spustenie svojho prvého pracoviska magnetickej rezonancie. Nachádzať sa bude v Pavilóne chirurgických disciplín na ulici Andreja Žarnova.

Pred samotnou inštaláciou magnetickej rezonancie vo FN Trnava je potrebné vykonať stavebné a rekonštrukčné úpravy. Nové pracovisko vznikne v priestore, ktorý v súčasnosti slúži ako zasadacia miestnosť.

Ilustračné foto

Nemocnica ukončila verejnú súťaž na zhotoviteľa stavebných úprav v predpokladanej hodnote 350-tisíc eur s DPH.

Ako vyplýva z informácií zverejnených vo Vestníku Úradu pre verejné obstarávanie z 23. novembra 2020, do súťaže predložilo ponuky päť uchádzačov, komisia vyhodnotila ako víťaznú ponuku od spoločnosti Skanska SK v hodnote 276-tisíc eur s DPH.

Stavebné práce majú trvať štyri mesiace od podpísania zmluvy s úspešným uchádzačom.

V Trnave tak pribudne v prvom štvrťroku 2021 tretí prístroj na vyšetrenie magnetickou rezonanciou. V súčasnosti v meste fungujú dve súkromné pracoviská – v priestoroch Mestskej polikliniky na Starohájskej ulici a vo fakultnej nemocnici.

Trnavská nemocnica doposiaľ vlastné pracovisko s magnetickou rezonanciou nemá.

“Samotný prístroj je už vysúťažený a bude ho dodávať spoločnosť Siemens,” uviedol referent pre vzťahy s verejnosťou FN Trnava Matej Martovič.

Ulož ako PDF
Napísal 23. novembra 2020 9:51. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Nemocnica vysúťažila firmu na rekonštrukciu priestorov pre novú magnetickú rezonanciu”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.