reklama

Nemocnica vysúťažila firmu na rekonštrukciu priestorov pre novú magnetickú rezonanciu

Trnavská nemocnica ukončila verejnú súťaž na rekonštrukciu priestorov v Pavilóne chirurgických disciplín pre nové pracovisko magnetickej rezonancie.

Fakultná nemocnica pripravuje spustenie svojho prvého pracoviska magnetickej rezonancie. Nachádzať sa bude v Pavilóne chirurgických disciplín na ulici Andreja Žarnova.

Pred samotnou inštaláciou magnetickej rezonancie vo FN Trnava je potrebné vykonať stavebné a rekonštrukčné úpravy. Nové pracovisko vznikne v priestore, ktorý v súčasnosti slúži ako zasadacia miestnosť.

Ilustračné foto

Nemocnica ukončila verejnú súťaž na zhotoviteľa stavebných úprav v predpokladanej hodnote 350-tisíc eur s DPH.

Ako vyplýva z informácií zverejnených vo Vestníku Úradu pre verejné obstarávanie z 23. novembra 2020, do súťaže predložilo ponuky päť uchádzačov, komisia vyhodnotila ako víťaznú ponuku od spoločnosti Skanska SK v hodnote 276-tisíc eur s DPH.

Stavebné práce majú trvať štyri mesiace od podpísania zmluvy s úspešným uchádzačom.

V Trnave tak pribudne v prvom štvrťroku 2021 tretí prístroj na vyšetrenie magnetickou rezonanciou. V súčasnosti v meste fungujú dve súkromné pracoviská – v priestoroch Mestskej polikliniky na Starohájskej ulici a vo fakultnej nemocnici.

Trnavská nemocnica doposiaľ vlastné pracovisko s magnetickou rezonanciou nemá.

„Samotný prístroj je už vysúťažený a bude ho dodávať spoločnosť Siemens,“ uviedol referent pre vzťahy s verejnosťou FN Trnava Matej Martovič.

Ulož ako PDF
Napísal 23. novembra 2020 9:51. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Nemocnica vysúťažila firmu na rekonštrukciu priestorov pre novú magnetickú rezonanciu”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.