reklama

Novým generálnym manažérom Spartaka bude Martin Hudec

FC Spartak bude mať nového generálneho manažéra. Stal sa ním Trnavčan Martin Hudec, ktorý v klube pracuje od konca minulej sezóny, informoval PR manažér klubu Patrik Velšic.

„Som vďačný za dôveru, ktorú mi dali majitelia bratia Drobní a prezident Peter Macho. Chcel by som zúročiť svoje skúsenosti, ktoré som nadobudol vo firmách majiteľov a teším sa, že môžem skĺbiť svoju prácu a svoje hobby, čím sa nemôže pochváliť každý. Asi ako každý Trnavčan mám Spartak v srdci a vzťah ku klubu budovala odmalička moja rodina. Športový klub je ako živý organizmus, ktorý sa rozvíja a mení každým dňom, zápasom, akciou, strelou alebo obranným zákrokom a láka ma byť toho súčasťou. Mojím cieľom je tento organizmus spolu s mojimi kolegami manažovať tak, aby bol stále atraktívnejší pre každého fanúšika Spartaku Trnava,“ ozrejmil nový generálny manažér, ktorý v klube pôsobí od jarnej časti uplynulej sezóny.

Spartak nemal túto pozíciu obsadenú od minulého roka. Náplňou práce nového generálneho manažéra bude najmä operatívna časť klubu, čo zahŕňa obchod, marketing, prevádzku a iné sekcie dôležité pre bezproblémový chod klubu.

Športová časť, ako aj komunikácia so strešnými orgánmi ligy a ostatnými klubmi ostane v réžii súčasného prezidenta klubu.


Martin Hudec

FOTO: FC Spartak Trnava

„Veľmi sa tešíme, že Martin prijal našu ponuku na post generálneho manažéra Spartaku Trnava. Poznáme sa takmer 10 rokov a za ten čas sme dosiahli spoločne mnoho pracovných úspechov, ale zároveň sme si vytvorili aj skvelý osobný vzťah. Martin je duchom športovec a najmä tímový hráč. Má podobné hodnotové nastavenie ako my a už dnes dokázal, že Spartaku má čo odovzdať. Veľmi sa tešíme na ďalšiu spoluprácu a prajeme mu veľa úspechov pri rozvoji klubu,“ povedali spolumajitelia klubu Michal Drobný a Tomáš Drobný.

Nový generálny manažér odbremení od niektorých povinností najmä prezidenta klubu Petra Macha.

„Martin Hudec v našom klube pôsobí už dlhšie na riadiacej pozícii, po novom bude zastávať funkciu generálneho manažéra. Ide o človeka, ktorý má dlhoročné skúsenosti s vedením tímu ľudí vo firmách majiteľov Spartaka. Osobne ho považujem za veľmi šikovného a pracovitého manažéra, ktorého ambíciou je, aby veci napredovali správnym smerom. Navyše, je to Trnavčan, ktorému bije srdce pre toto mesto a klub. Futbal sám aktívne hrával, čo je jeho ďalšou devízou, rozumie teda potrebám klubového života,“ vyhlásil prezident Spartaka Peter Macho.

Ulož ako PDF
Napísal 21. novembra 2023 8:12. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Spartak Trnava, Šport, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.