reklama

Podujatie Svetlo noci vianočnej bude vo včelárskej záhrade pod Smolenickým zámkom každý víkend až do Vianoc

Včelárska záhrada v medovinárstve Včelovina v Smoleniciach sa počas najbližších víkendov premení na predvianočné svetelné mestečko. Tamojší včelári tu totiž organizujú obľúbené podujatie Svetlo noci vianočnej.

Druhý ročník akcie sa uskutoční počas piatich predvianočných víkendov, vždy od piatku do nedele, vo Včelárskej záhrade v čase od 16:30 do 20:00 h.


Včelí tunel

FOTO: Včelco Smolenice

Začiatok podujatia bude už tento piatok

Desiatky tisíc svetielok sa v areáli Včelovina v Smoleniciach prvýkrát rozsvietia už počas nadchádzajúceho víkendu 24. až 26. novembra.

„Našu sériu podujatí, ktoré organizujeme počas celého roka, zakončíme práve počas blížiacich sa vianočných sviatkov. Návštevníci sa môžu tešiť na 18-metrový včelí tunel, ktorý zdobia tisícky malých svetielok, ale aj na množstvo iných svetelných atrakcií,“ hovorí Klára Kudláčová z medovinárstva Včelovina.

Program upúta aj rodiny s deťmi

„Podobne ako minulý rok, najmenších pobaví hovoriaci úľ menom Ambróz, no tentokrát pribudne aj nové kvarteto spievajúcich úľov. Odfotiť sa môžete pri strome života a magickú chvíľku zažijete pri kúzelnom strome prianí, kde si môžete napísať svoje vianočné želanie. Tradične nebude chýbať ani 7-metrový stromček z 300 úľov, ktorý je najkrajší podvečer, keď žiari v medovo-žltej farbe,“ dodáva Klára Kudláčová.

Viac informácií o podujatí nájdete na webe samotného včelárstva a medovinárstva Včelovina. Vstupenky je možné zakúpiť iba online.

Cena vstupného: 2€ (zahŕňa kupón na nákup v predajni v hodnote 1€), deti do 3 rokov: vstup zdarma.

Termíny podujatia Svetlo noci vianočnej 2023:

– 26. novembra
– 3. decembra
– 10. decembra
– 17. decembra
– 23. decembra


Úľ s 2000 „medovými“ kvapkami

FOTO: Včelco Smolenice

Ulož ako PDF
Napísal 23. novembra 2023 17:48. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.