reklama

ARRIVA Trnava inštalovala desať digitálnych informačných tabúľ na zastávkach prímestských liniek

Spoločnosť ARRIVA inštalovala na zastávkach prímestských autobusových liniek desať digitálnych informačných tabúľ. Podobný projekt uskutočnil dopravca pred takmer štyrmi rokmi aj na zastávkách MAD v meste Trnava, kde funguje osem infopanelov.

Ako priblížil pre trnava-live.sk hovorca dopravnej spoločnosti ARRIVA na Slovensku Peter Stach, digitálne informačné tabule v súčasnosti zobrazujú časy príchodov a odchodov autobusov.

„Po prepojení informačných systémov, na ktorom sa pracuje, budú zobrazovať aj prípadné meškanie autobusu,“ uviedol.

Spoločnosť ARRIVA Trnava v rámci svojej územnej pôsobnosti spustila v druhej polovici novembra 2023 celkom desať informačných tabúľ.

Štyri z nich v Piešťanoch, po dve v Jaslovských Bohuniciach a Maduniciach, v Trakoviciach aj Trebaticiach je jeden digitálny panel.

Zámer umiestnenia informačných tabúľ vznikol s podporou eurofondov cez program IROP, ako aj so súhlasom obcí, na území ktorých sú tabule umiestnené.


Nové informačné tabule v Jaslovských Bohuniciach

FOTO: trnava-live.sk

Ulož ako PDF
Napísal 27. novembra 2023 9:28. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.