reklama

Oblúkovú a Jadernú ulicu zjednosmernili, samospráva tam čoskoro spustí rezidenčnú zónu

Mesto Trnava upozorňuje na zmenu organizácie dopravy na uliciach Oblúková a Jaderná. Zmeny vstúpili do platnosti od štvrtka 30. novembra 2023 a vodičov na ne upozorňuje dočasné dopravné značenie, ktoré bude čoskoro nahradené trvalým. Lokalita bude patriť pod rezidenčnú zónu R9.

Oblúková ulica už nie je obojsmerne prejazdná pre dopravu v celej dĺžke.

V smere od križovatky s Bučianskou sa vodiči dostanú jednosmerkou len po križovatku s Jadernou a pokračovať môžu len v smere doľava na Špačinskú ulicu.

Opačným smerom funguje jednosmerka na Oblúkovej od križovatky s Okružnou ulicou a Na hlinách. Na križovatke s Jadernou je prikázaný smer doprava na Jadernú a Špačinskú ulicu.

„Hlavným dôvodom pre zmenu organizácie dopravy je upokojenie premávky v súvislosti s vytvorením školskej zóny v okolí Materskej školy Okružná 27. Zároveň po vytvorení parkovacieho pásu (parkovacie miesta – Zóna B) na oboch uliciach by cesta nemala dostatočné šírkové parametre pre obojsmernú premávku,“ vysvetlilo zmeny mesto Trnava.


Vjazd na Oblúkovú v smere od križovatky s ulicami Okružná a Na hlinách


Pohľad v smere jazdy od Bučianskej ulice, vodiči sa dostanú cez Jadernú na Špačinskú

FOTO: Mesto Trnava

Ulož ako PDF
Napísal 30. novembra 2023 18:46. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.