reklama

Ženská elegancia v realitách: Predstavujeme novú posilu tímu NEOREAL Barbaru Mruškovičovú

Tím úspešnej trnavskej realitnej spoločnosti NEOREAL nedávno posilnila realitná maklérka Barbara Mruškovičová. Do kontaktu s prácou v realitnom biznise prišla v roku 2017 v Prahe, kam sa presťahovala a pôsobila tu pár rokov.

“Mala som veľké šťastie, pretože od toho okamihu som presne vedela, čo chcem v živote robiť,” spomína na okamihy, ktoré rozhodovali o tom, akým smerom sa budú uberať jej profesionálne kroky.

O práci v náročnom realitnom biznise

Baví ma komunikovať s ľuďmi, objavovať nové príležitosti na spoluprácu a zdokonaľovať svoje profesionálne schopnosti. Najmä vďaka precíznosti, svedomitosti a predovšetkým ľudskému prístupu sú vzťahy s mojimi klientami autentické .

Dôkazom je cez 200 sprostredkovaných predajov v developerských projektoch, ktoré sú mojou vášňou a veľkou devízou.

Preto, ak by som svoje doterajšie trvanie v realitnom biznise mala zhrnúť, našla som v nich vášeň, vzdelávanie, ľudské vzťahy a cestovanie. Tieto možnosti mi dodávajú nekonečnú inšpiráciu a motiváciu na neustály rast.

Som veľmi vďačná za minulosť, teším sa zo súčasnosti a s nadšením očakávam nové výzvy budúcnosti.

Aký je názor Barbary Mruškovičovej na súčasnú situáciu na trhu s nehnuteľnosťami?

Sledujem prognózy vývoja, vyjadrenia odborníkov aj samotné dianie v mojom najbližšom okolí. Dostupnosť bývania sa po prudkom poklese, ktorý sme uplynulé dva roky sledovali, začína zlepšovať.

Inflácia postupne klesá, s čím je spojený reálny rast miezd a stagnácia úrokových sadzieb. To postupne prispieva k povzbudeniu dopytu. Všetci si uvedomujeme skutočnosť, že tu aktuálne máme trh kupujúceho, ktorý sme tu už niekoľko rokov nemali.

Neznamená to však, že trh sa rúca, len sa koriguje po posledných rokoch rastu.

Preto sa stotožňujem s názorom svojich kolegov a obchodných partnerov, že najlepší čas na kúpu a predaj nehnuteľnosti je práve teraz. Nastaviť skutočne reálnu cenovú ponuku, mať odvahu rokovať o zľave a dospieť tak k „win-win“ riešeniu, teda k spokojnosti všetkých zainteresovaných strán.

Či už teda zvažujete predaj alebo kúpu nehnuteľnosti, som tu pre vás a veľmi rada vás prevediem celým procesom. Prajem Vám všetkým úspešné dosiahnutie Vášho cieľa.

Barbara Mruškovičová, NEOREAL

Viac informácií o realitnej spoločnosti Neoreal nájdete na www.neoreal.sk.

(PR)

Ulož ako PDF
Napísal 30. novembra 2023 7:58. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.