reklama

Exkluzívna ponuka od NEOREAL: Priestor na predaj s výhľadom na historickú Trnavu!

Realitná kancelária NEOREAL prináša jedinečnú príležitosť pre tých, ktorí hľadajú nový priestor na podnikanie, prácu alebo bývanie. V projekte Leonardo na Hollého ulici v Trnave ponúka 80 metrov štvorcových priestoru s jedinečnými výhľadmi na najvýznamnejšie historické budovy mesta.

Priestor, nachádzajúci sa na 2. nadzemnom podlaží, je orientovaný na severovýchod, čo zabezpečuje príjemné osvetlenie a klímu.

Svojim obyvateľom poskytuje pôsobivý pohľad na impozantnú Katedrálu sv. Jána Krstiteľa a historickú budovu trnavskej univerzity. Vaša nová adresa bude obklopená unikátnymi historickými objektmi, ktoré vám budú slúžiť ako inšpirácia a pripomienka bohatej minulosti.


Projekt Leonardo na Hollého ulici

FOTO: NEOREAL

Tento moderný a vkusne zariadený priestor, v súčasnosti využívaný ako kancelária, ponúka 80 metrov štvorcových a 8 metrov štvorcových loggií, poskytujúc dostatok miesta na realizáciu vašich plánov.

Ak však túžite po niečom inom, máte možnosť pretransformovať ho na elegantný apartmán podľa vlastných predstáv.

Ako bonus je k dispozícii možnosť dokúpiť dve garážové státia v suteréne objektu, čím si zabezpečíte pohodlné parkovanie priamo v blízkosti svojho nového sídla.

Cena priestoru je stanovená na 259 900 EUR bez DPH. Cena dvoch garážových státí je 50 000 EUR bez DPH.

Nezmeškajte túto jedinečnú príležitosť vlastniť priestor, ktorý skvele kombinuje históriu s moderným šarmom.

Kontaktujte nás pre viac informácií na tel. čísle 0911 123 474 alebo cez e-mail zitnik@neoreal.sk a urobte z tohto priestoru nové centrum vášho podnikania alebo domova!

(PR)


Projekt Leonardo na Hollého ulici

FOTO: NEOREAL

Ulož ako PDF
Napísal 22. novembra 2023 13:03. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Firmy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.