reklama

Trnavské fórum humoristov bude hľadať Mikuláša

V stredu 6. decembra o 17.00 hod. na Mikuláša pozýva Knižnica Juraja Fándlyho v Trnave návštevníkov a návštevníčky na program Fóra humoristov venovaný tomuto sviatku.

Tento rok bude naplnený hľadaním jeho hlavného aktéra. Snažiť sa bude Eva Jarábková ako sprievodkyňa programu, a aj Peter Bonzo Radványi, Peter Roháč, Pavol Tomašovič, Janka Blašková, Ružena Šípková a Benjamín Škreko.

Hudobne prispejú Peter Bonzo Radványi, Beata Kuracinová a Sebastián Kuracina. Všetky tieto mená sú zárukou nielen toho, že sa Mikuláš nakoniec nájde, ale aj zárukou príjemne stráveného popoludnia v knižnici.

Ľubica Malá

Ulož ako PDF
Napísal 5. decembra 2023 7:53. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.