reklama

V knižnici sa stretnú domáci humoristi. Ako vravia – skúsia sa zasmiať, keď už ani plakať nepomáha

Keď sa členovia z Fóra humoristov nestihli stretnúť v najpríhodnejší termín – 1. apríla, v najzábavnejší deň v roku, zvolili si termín náhradný – 3. máj. Nebudú síce oslavovať Deň bláznov ani Deň vtákov, ale „skúsia sa zasmiať, keď už ani plakať nepomáha“.

S úsmevom si spomenú na svojich bývalých kolegov – Karola Bodoríka, ktorý by sa dožil osemdesiatky a Mariána Mrvu, ktorý presne na 1. mája opustil tento svet, lebo, ako hovorieval „za socializmu prvý máj a smrť mali jedno spoločné, keď prídu, musíš ísť“.

Programom bude sprevádzať Eva Jarábková, účinkovať budú Mikuláš Jarábek, Pavol Tomašovič, Ruženka Šípková, Bapka Blašková, Benjamín Škreko a Peter Roháč a k dobrej nálade isto prispeje aj Beáta Kuracinová Vargová a Peter Bonzo Radványi so svojimi neodmysliteľnými gitarami.

Názov podujatia: Škola skrytého humoru
Organizátor: Knižnica Juraja Fándlyho v Trnave
Termín: 3. máj 2023, 17,00 hod.
Miesto: záhradná čitáreň knižnice

Ulož ako PDF
Napísal 30. apríla 2023 17:48. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.