reklama

V knižnici sa stretnú domáci humoristi. Ako vravia – skúsia sa zasmiať, keď už ani plakať nepomáha

Keď sa členovia z Fóra humoristov nestihli stretnúť v najpríhodnejší termín – 1. apríla, v najzábavnejší deň v roku, zvolili si termín náhradný – 3. máj. Nebudú síce oslavovať Deň bláznov ani Deň vtákov, ale „skúsia sa zasmiať, keď už ani plakať nepomáha“.

S úsmevom si spomenú na svojich bývalých kolegov – Karola Bodoríka, ktorý by sa dožil osemdesiatky a Mariána Mrvu, ktorý presne na 1. mája opustil tento svet, lebo, ako hovorieval „za socializmu prvý máj a smrť mali jedno spoločné, keď prídu, musíš ísť“.

Programom bude sprevádzať Eva Jarábková, účinkovať budú Mikuláš Jarábek, Pavol Tomašovič, Ruženka Šípková, Bapka Blašková, Benjamín Škreko a Peter Roháč a k dobrej nálade isto prispeje aj Beáta Kuracinová Vargová a Peter Bonzo Radványi so svojimi neodmysliteľnými gitarami.

Názov podujatia: Škola skrytého humoru
Organizátor: Knižnica Juraja Fándlyho v Trnave
Termín: 3. máj 2023, 17,00 hod.
Miesto: záhradná čitáreň knižnice

Ulož ako PDF
Napísal 30. apríla 2023 17:48. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.