reklama

Pre rozsiahlu poruchu kanalizácie bude uzavretý úsek pri okružnej križovatke Veterná – Saleziánska

Mesto Trnava upozorňuje, že z dôvodu rozsiahlej poruchy kanalizácie bude od piatka 8. decembra 2023 od 20.00 h do pondelka 11. decembra do 05.00 h nutná uzávierka dopravy na okružnej križovatke ulíc Veterná – Saleziánska.

Úplne uzatvorený bude úsek na ulici Veterná od vjazdu k OC Arkadia po okružnú križovatku v smere k Saleziánskej ulici. Obchádzková trasa bude vyznačená dočasným dopravným značením okolo hypermarketu TESCO.

„Čiastočne prejazdný bude úsek na ulici Saleziánska a Veterná za OC Arkadia v priamom dotyku s okružnou križovatkou. V tomto úseku bude doprava zúžená do jedného jazdného pruhu a riadená dočasnou svetelnou signalizáciou. Doprava bude púšťaná striedavo z oboch smerov,“ priblížilo mesto.


Červenou je vyznačená úplná uzávera ulice časti Veterná. Žltou je vyznačená čiastočná uzávera ulíc Veterná a Saleziánska, kde budú umiestnené semafory, ktoré budú striedavo riadiť dopravu.

ZDROJ: Mesto Trnava

Uzávera ulíc ovplyvní aj autobusové linky číslo 3, 4 a 6.

Od piatka 8.12.2023 od 20.00 h do nedele 10.12.2023 do 23:59 nebudú spomínané autobusové linky obsluhovať zastávku Veterná. Autobusy budú vedené po obchádzkovej trase okolo OC Tesco, kde budú zastavovať na autobusovej zastávke Tesco.

Vzhľadom na zavedené obchádzkové trasy autobusov môže dôjsť k meškaniu.

Mestská samospráva prosí o trpezlivosť a pochopenie v tejto zložitej situácii.


Okružná križovatka ulíc Veterná – Saleziánska

FOTO: archív trnava-live.sk

Ulož ako PDF
Napísal 7. decembra 2023 9:27. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.