reklama

Zomrel bývalý poslanec MZ mesta Trnava Ivan Šarvaic

V piatok 8. decembra 2023 vo veku 78 rokov zomrel jadrový fyzik a bývalý poslanec Mestského zastupiteľstva mesta Trnava Ivan Šarvaic. Informoval o tom predseda Okresného centra KDH v Trnave Rastislav Mráz.

„Ivan zasvätil celý svoj produktívny život jadrovej energetike a mestu Trnava. Niekoľko období bol aj poslancom mestského zastupiteľstva a prakticky až do svojej smrti predsedom kontrolnej komisie OC KDH v Trnave. Vyjadrujem hlbokú sústrasť manželke a celej rodine. Ivan, odpočívaj v pokoji,“ napísal Mráz.

Ivan Šarvaic bol uznávaným jadrovým fyzikom. Časť svojho života venoval aj verejnej službe.

Pôsobil ako poslanec MZ, naposledy sa uchádzal o poslanecký mandát v komunálnych voľbách 2010 za KDH.

Za mesto Trnava pôsobil aj dozorných radách mestských spoločností TT Komfort a Mestská televízia.

Posledná rozlúčka sa uskutoční v stredu 13. decembra 2023 o 13. hodine na cintoríne na Kamennej ceste, zádušná omša sa začne d 11.15 hod. v Katedrále sv. Jána Krstiteľa.


Ivan Šarvaic

FOTO: KDH Trnava

Ulož ako PDF
Napísal 9. decembra 2023 19:50. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.