reklama

Zápisník MsP: chytili výtržníka, zlodeja bicykla a vyháňali „veštice“

msp-logo

Na základe upozornenia okoloidúceho bola vyslaná hliadka Mestskej polície v Trnave na lávku medzi Prednádražím a Coburgovou ulicou, kde mal neznámy muž niesť uzamknutý bicykel.

Mestskí policajti zadržali na mieste 23-ročného Mareka S., ktorý mal pri sebe bicykel zn. Lincoln. Po overení totožnosti lustráciou mestská polícia zistila, že menovaný už má niekoľko opakovaných majetkových priestupkov a vec odstúpili na doriešenie policajnému zboru.

O deň neskôr, 7. marca o 22.40 hodine zadržali mestskí policajti opitého 18-ročného Denisa H. z Trnavy po tom, ako rozbíjal výklady na Trhovej ulici.

Počas kontroly bol pod vplyvom alkoholu a mal poranenú ruku. V dychu mu namerali 2,3 promile. Mladík sa k činu priznal a bude ďalej riešený.

Pracovníci mestskej polície riešili v minulých dňoch aj dva prípady nelegálneho veštenia.

Spred ZOC Max vykázali 38-ročnú Helenu S. z Trnavy, ktorá obťažovala návštevníkov centra a ponúkala im veštenie za poplatok.

Z rovnakého dôvodu vykázali mestskí policajti 23-ročnú Janu O. z Lomničky, ktorá ponúkala veštenie pred Kauflandom na Družbe.

Ulož ako PDF
Napísal 22. marca 2013 7:31. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0.


INZERCIA

2 komentáre pre “Zápisník MsP: chytili výtržníka, zlodeja bicykla a vyháňali „veštice“”

 1. 1
  Memento mori says:

  To poznám,hlavne tie cigánky.Aký ste vy dobrý človek,máte dobré srdce,dajte mi aspoň 20 euro,ja vám ešte viac vyveštím.Budete bohatý,bude vám dobre,nájdete si ženu,už nie je daleko…atd….Oblbnúť sa dá všelijako.

 2. 2
  Jovany says:

  Palec hore ms policia.Tvrdo sledovať tvrdo trestať týchto darmožráčov.Obťažujú slušných ľudí a nie zriedka ich aj okradnú.
  Ten zlodej bicykla určite nebol Marek Stojka z Koburgovej kolónie. :-)

Napíš komentár

reklama
Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.