reklama

Filozofická fakulta UCM v Trnave pozýva na návštevu. Chystá deň otvorených dverí

Filozofická fakulta Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave otvorí svoje brány pre širokú verejnosť a nádejných uchádzačov v stredu 18. februára.

V rámci niekoľkohodinového programu bude prezentovať jednotlivé katedry fakulty, zameranie, uplatnenie uchádzačov a ďalšie informácie o štúdiu či o živote na univerzite.

Hlavný program Dňa otvorených dverí je zostavený z prezentácií katedier fakulty. Každá z nich bude prezentovať štúdium, zameranie, uplatnenie, aktivity či možnosti štipendijných pobytov v zahraničí, priblížil PR manažér fakulty Vladimír Novák.

Prezentácie budú prebiehať od 9. hodiny, každá z deviatich katedier odprezentuje informácie o sebe počas 30 minút.

“Záujemcovia budú mať dostatok priestoru na svoje otázky sa a zistenie všetkých informácií, ktoré ich zaujímajú o konkrétnom študijnom programe, priamo s pracovníkmi a študentmi,” poznamenal Novák.

UCM-logo

Ilustračné foto

Sprievodný program vytvoria aktivity študentov a študentských organizácií. Záujemcovia o štúdium budú mať možnosť vidieť prezentácie študentov zo zahraničných pobytov napríklad v Afrike či Mexiku.

Budú sa môcť zapojiť do rôznych workshopov či interaktívnych hier a dozvedia sa niečo aj o univerzitnom živote či mimoškolských aktivitách a možnostiach aktívneho trávenia vysokoškolského života.

Pre spríjemnenie celodenného programu pripravia ochutnávky jedál a coffee point.

Viac informácií získate na www.ff.ucm.sk alebo na e-mailovej adrese vladimir.novak@ucm.sk.

DOD-vizual

Ulož ako PDF
Napísal 25. januára 2015 22:07. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

Napíš komentár

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.