reklama

V Berlineri budú hovoriť o PR a propagácii pre hudobné skupiny

Vo štvrtok večer sa so začiatkom o 18:00 bude v Berlineri DKP konať prednáška o tom, ako si hudobné skupiny, ale aj iné umelecké telesá, môžu svojpomocne a bez zbytočných nákladov vyriešiť svoju propagáciu a komunikáciu s fanúšikmi, médiami a hudobnými profesionálmi.

Porozprávať o tejto téme a ukázať dobré príklady z praxe príde Alexander Čerevka, absolvent ekonómie a manažmentu v Bratislave a Bond University v Austrálii.

Viac ako 4 roky pracuje v oblasti hudobného manažmentu, marketingu a PR v Čechách aj na Slovensku. Medzi jeho klientov patria uznávané hudobné vydavateľstvá Slnko Records a BrainZone.

Promo-kapely

Posledným projektom je kompletné zastrešenie PR, komunikácie a marketingu pre nedávno skončený festival Waves Bratislava.

Udalosť nájdete aj na facebooku:
www.facebook.com/events/1511562485826382

Podujatie je súčasťou vzdelávacieho programu PUBLIKUM PRO, ktorý realizujeme s finančnou podporou Nadácie Eset. Cieľom projektu je pomocou prednášok, workshopov a seminárov pomôcť kultúrnej a umeleckej scéne v Trnave rásť a napredovať.

Ulož ako PDF
Napísal 18. novembra 2015 16:43. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

Napíš komentár

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.