reklama

Kino bez bariér pozýva deti so zdravotným postihnutím a ich rodiny na bezplatné premietanie

Pre deti s autizmom, deti so zdravotným postihnutím a pre ich rodiny bude v sobotu 9. apríla o 10. hodine v trnavskom CINEMAX v CITY ARÉNE na Kollárovej ulici ďalšie bezplatné premietanie filmu PAN: Cesta do Krajiny – Nekrajiny.

Podujatie sa uskutoční v rámci projektu Kino bez bariér, inšpirovaného Francúzskom, kde sa vo viacerých mestách pravidelne konajú filmové projekcie pre deti so zdravotným postihnutím, špecificky prispôsobené potrebám vyplývajúcim z jednotlivých druhov zdravotného postihnutia.

Pan je nezbedník, preto nehostinné prostredie londýnskeho sirotinca, v ktorom strávil celý svoj život, nie je pre takého chlapca najvhodnejšie miesto.

Až raz v noci sa stane niečo neuveriteľné – Pan opustí sirotinec vo svojej fantázii sa ocitne vo fantastickom svete pirátov, bojovníkov rozprávkových bytostí obývajúcich Krajinu Nekrajinu.

Lístky na podujatie si treba vopred rezervovať e-mailom na kinobezbarier@janazitnanska.sk najneskôr do 7. apríla 2016.

Záštitu nad podujatím prevzali primátor Trnavy Peter Bročka a poslankyňa Európskeho parlamentu Jana Žitňanská.

kino-bez-barier2016

Ulož ako PDF
Napísal 2. apríla 2016 21:37. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

Napíš komentár

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.