reklama

Športová ulica bude kvôli zápasu Slovensko – Holandsko pre dopravu uzavretá

Z dôvodu zabezpečenia priestoru pre organizátorov a divákov medzinárodného futbalového zápasu Slovensko – Holandsko musia vodiči počítať s uzávierkou Športovej ulice od stredy 30. mája do štvrtka 31. mája 2018.

Športová ulica bude pre dopravu uzavretá 8. hodiny v stredu 30. mája do polnoci 31. mája.

Úplne uzavretý bude celý úsek ulice od križovatky Dolné bašty po križovatku s Kollárovou ulicou. Dĺžka uzavretého úseku je 230 m.

Reprofoto: Google Street View

Čiastočmná uzávierka bude aj na Kollárovej ulici.

Týkať sa bude parkovacích miest pod južnou časťou tribúny štadióna, na ktorých nebude možné parkovať.

Priateľský futbalový zápas Slovensko – Holandsko má výpok vo štvrtok 31. mája 2018 o 20.45 hodine.

Ulož ako PDF
Napísal 30. mája 2018 7:01. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

41 komentárov pre “Športová ulica bude kvôli zápasu Slovensko – Holandsko pre dopravu uzavretá”

 1. 1
  gáfor says:

  Neschopní organizátori z City Aréna opäť terorizujú Trnavčanov. Uzurpujú si priestor a čas a majitelia týchto pozemkov dostanú leda tak hovno. Mali by zaplatiť!!! 8 300 €? Každý špás niečo stojí. Takto sme za idiotov my!!!

  • 1.1
   Timur says:

   Najväčší terorista čo terorizuje celé mesto je primátor so svojím spôsobom kosenia a zrušenie jarného čistenia mesta, dôsledkom čoho zhoršuje kvalitu života občanov mesta. Schválenie podliehalo ÚV – LTT , ďakujeme vám ste úžasný a som zvedavý ako sa bude vykrúcať v pred volebnom stretnutí s občanmi.

   • 1.1.1
    pre Timura says:

    Zase klameš?Kde zrušil Bročka jarné čistenie Trnavy?Keď si si nevšimol,tak prebieha v TRnave druhá kosba.To v dávnej dobe sme mohli len snívať…

    • 1.1.1.1
     Meranie primatora kosenim says:

     Odkedy sa vykonnost a efektivita primatora meria kosenim? Ten cloviecik nerobi odbornu pracu a len a len kosi.

     • 1.1.1.1.1
      STB says:

      Toto porovnávanie vymyslel Bročka ako občiansky aktivista , nezištná práca pre blaho občanov. Dnes zas trápi kosačku na kalvárii myslím že už tretí krát, ale ani raz to nespravil poriadne. Tie hlúpe reči koľko krát je potrebné kosiť, kosiť sa má toľko krát, koľko je potrebné z dovodu vývoja vegetácie. To tu už bolo rozkážeme vetru dažďu. Tým čo trucovali na Linčianskej s kosbou sa ani nečudujem, veď tie kosačky nie sú konštruované na to aby kosili zelinu pol metra vysokú, len aby sa ušetrilo. Kto v tomto meste klame a zavádza občanov mesta je Peter Bročka ml.

      • 1.1.1.1.1.1
       Tover says:

       Mohol si prist na kalvariu ukazat ako to umis ty chlape. Ty musis byt iny profik vo svoje profesii ale este si aj expert na vsetko ostatne teba je skoda na tejto diskusii musis sa konecne ukazat aj verejne Trnava bude top.

       • 1.1.1.1.1.1.1
        Timur says:

        Tento pokus na Kalvárii bol najlepší zo všetkých.Ešte s tou vykášačkou sa pohrať, aby to znieslo aj trochu estetiky. Mohli ste to aj dokončiť,. ešte tam zostala robota tak na dve hodky. Do konca vášho volebného obdobia možno aj pochopíte prečo treba zbierať odpad, tých 8-10 vriec s odpadom je toho svedectvom. Keď si namýšľate že zbytok Trnavy je v poriadku, tak ťa môžem uistiť že je to taká istá pesnička ako tá Kalvária. Ja neviem či to má niekto na starosti alebo sa len fakturuje a nič nerobí. Primátor je na to, aby riadil a dával zmysluplné pokyny , aby neboli takéto znečistené verejné plochy a nie bavkal sa kosením. Na bicykli s notesov a ceruzkou pobehať Trnavu , alebo aspom stred mesta, poslať správu že takto si čistotu mesta nepredstavuje a trvať na náprave.

        • 1.1.1.1.1.1.1.1
         Tover says:

         Podla toho co pises mas pobehanu celu Trnavu a asi kazdu zelenu plochu tak to spis a posli to usetris mu namahu…Ked si bol na kalvarke dneska co si sa neozval mohli sme pokecat.

         • 1.1.1.1.1.1.1.1.1
          Timur says:

          Bol som objavovať novú cestu do Bieleho Kostola z Družby a ukazoval som to aj mladej generácii, tak som vás jednoducho nestihol. Nová cesta je po Kollárovej cez Staničák okolo Depa, popri Záhradkárskej osade, pri poslednom rybníku dať sa ku golfovému ihrisku a tadiaľ smerom na Kamennú cestu. Dnes keď bola sobota aj aut bolo menej takže fajn. naspäť som išiel cez Promenády, Koše plné, odpad prepadával, kde sa večer bavilo, neboli tam fľaše od alkoholu ale plechovky od coly, obaly od čipsov. Nebolo to kam dať. Dobrú noc.

        • 1.1.1.1.1.1.1.2
         Tover says:

         A tie vrecia nebol bordel len z verejnej plochy ale z kosov ktore sme vyprazdnili inac tam bol celom poriadok okrem flas od opilcov co to tam nechavaju.

        • 1.1.1.1.1.1.1.3
         Dan says:

         Trápny si ty Timur.A nie primátor. On si vo svojom voľne môže robiť čo chce.Či bude kosiť alebo tancovať je jeho vec.Na zbieranie odpadkov tu je firma FCC.Samozrejme že nemá šancu nonstop vsetky ulice stále upratovať. S tým nespraví nikto nič. Je to v ľuďoch, ktorí stále znečisťujú svoje okolie.Proste prasatá. Timur snivaj ďalej. Alebo to robíš z nenávisti alebo znevedomosti.

         • 1.1.1.1.1.1.1.3.1
          Timur says:

          Ten plat čo mu schválili poslanci je na pomeri Slovenska nad štandartný . Primátor nemá pracovnú dobu 8 hodín denne, 5 dní v týždni. ON musí byť k dispozícii občanom 24 hodín, 365 dní v roku. Preto aj tie pokyny z dovoleniek v Južnej Amerike na úrad. V posledno čase zo svojej aktivity ubral, už ho je častejšie vidieť na bicykli v drese BORY relaxovať a užívať si funkciu, respektíve jej finančné ohodnotenie.

         • 1.1.1.1.1.1.1.3.2
          Tom says:

          Dan:Jeden nemenovany pan ho ma v zuboch lebo ho nepozdravil pred par rokmi tak mozno je to dalsi taky :D

          • 1.1.1.1.1.1.1.3.2.1
           Bimbo says:

           Ja si myslím že to nebude v tom, plat 4400 € v hrubom x 1.352 náklady na sociálne, zdravotné, x 12 mesiacov je suma 71385,60. To je náklad na výkon funkcie, k tomu požadujem adekvátnu prácu. Timur má pravdu, to nie je o tom že rozpráva čo mu slina donesie na jazyk.

 2. 2
  Ajax says:

  Áno si za idiota. Holandsko je fantastická futbalová krajina s vynikajúcimi hráčmi.
  Je česť pre Trnavu že tu hrajú. Tu na trnavskom štadióne hral legendárny holandský futbalista Johan Cruijff v historickom zápase Spartak – Ajax 2 : 0, v roku 1999 bol zvolený za Európskeho futbalistu storočia a naši zlatí chlapci Spartakovci s ním hrali vyrovnanú partiu.
  Na takú akciu je dôležité všetko zabezpečiť.
  Kašleme na Športovú tú treba zavrieť a teba tiež.

  • 2.1
   nespartakovec says:

   Ja som tiež Trnavčan, ale tieto kecy o futbale a sláve ma nejako netankujú. Pre mňa nie je česť, že tu niekto hrá futbal. Vôbec ma to nezujíma. Ale keď mi niekto pred moje zaparkované auto (za čo si ešte aj platím) dá značku zákaz státia a potom ma otravuje, aby som s tým autom odišiel, tak by som si nejakú kompenáziu za to prosil. Dúfam, že keď sem pozvem nejakého svetoznámeho truhlíka, že kvôli nemu budem mocť zabrat celú ulicu a mesto mi to zadarmo dovolí. Veď to bude pre Trnavu česť.

   • 2.1.1
    STB says:

    Mestkí oligarchovia z radnice by mali nájsť v archíve zoznam funkcionárov ŠK RAPID Trnava navštíviť ich na cintorínoch a vzniesť námietku, že štadión postavili za hradbami a v horizonte 100 rokov mali zlý demografický odhad. Vysloviť im protest a potrestať 50 ranami na holú. Pozvať prognostikov z Čiech nech sa s tým trochu pohrajú, navrhujem Fedor Gál, Miloš Zemana, Václav Klaus.

   • 2.1.2
    julinka says:

    Budem podobne asertívna ako Ty: vôbec ma nezaujíma Tvoje auto,ani či si platíš za parkovanie, ani Tvoja domnelá kompenzácia ani svetoznámy truhlík, ktorého si pozveš,ani či si zaberieš celú ulicu,ani či to bude pre Trnavu česť. Ja som celkom rada, že si pozriem reprezentácie Slovenska a Holandska a je mi jedno, že Tebe to je tiež jedno…

    • 2.1.2.1
     nespartakovec says:

     No to chápem, že je ti to jedno, lebo sa to nedeje pod tvojím domom. Ale keby som ti blokoval prístup k tvojmu domu, tak by ti to jedno nebolo.

   • 2.1.3
    xXx says:

    Len sa neposer z tvojho zaparkovaneho auta. Futbal sa vysielal aj v televizii a islo to do celeho sveta. Ved pozvi sem aj ty niekoho, na koho ti pride vyse 15 000 ludi a dalsie stotisice to budu sledovat v televizii. Ver tomu, ze potom budes moct aj ty zabrat celu ulicu.

    • 2.1.3.1
     hlava XXII says:

     To je logika ako vyšije …postaviť štadión tak aby bola v prípade zápasu paralizovana časť mesta. Prečo asi sa stávajú štadióny tam kde je zabezpečená dobrá dopravná dostupnosť a presúvajú sa k vonkajším mestským okruhom čo najbližšie k zjazdom z diaľnice a sú vybavené zázemím na parkovanie …tu plánovanie s ohľadom na chod mesta zlyhalo.

     • 2.1.3.1.1
      Realitadneska says:

      Za to tvoja logika je hodna geniusa. Kolko tych medzistatnych zapasov za rok sa tu hra? Sa daju spocitat na prstoch jednej ruky a od buduceho roka sa taky ako ty konecne dockaju. Uz sa vsetky lukrativne zapasy budu hrat v Bratislave. Kde sa presuvaju stadiony s kapacitou 19 000, k vonkajsim okruhom, aby si musel riesit dopravnu dostupnost? Tu nie je Maracana so skoro 90 000 kapacitou. Kde konkretne mimo mesto by mal by podla teba postaveny? Takto ludia z Trnavy mozu chodit na stadion aj pesi, lebo v provom rade je to stadion Spartaka. Ak by bol mimo mesto, tak by tam pesi nesiel nikto a doprava by sa v den zapasu praveze zhorsila.

   • 2.1.4
    Lovely Experience says:

    A ked Lovely Experience zas*ralo cele mesto, to nevadilo? Kompletne ohucane centrum Trnavy a ja ziadam rovnako o kompenzaciu. Nemohol som si v klude vypit vecerny drink. Dakujem za odpoved nespartakovec.

    • 2.1.4.1
     nespartakovec says:

     Asi ti to vadilo. Aspoň chápeš, aké je to byť obmedzovaný niečim, čo ťa vôbec nezaujíma. Ja to mám skoro každý druhý týždeň.

  • 2.2
   Vyborne says:

   gáfor je platený troll od primátora? :)

 3. 3
  Johan says:

  Ajax – Spartak

 4. 4
  • 4.1
   Bezdomovec says:

   Myslíš STB milí O, aj ja si myslím že to zo smädu z neho vypadlo. Ale keď si spomínam na ten zápas s Ajaxom, po meste nechodila doprava všade tieklo pivo potokom v divadle bol program kde sa všetci spolu bavili a to bolo za komančov. Autá parkovali šadze a vidíš prežili sme to. Ty určite nebudeš ze Trnavy. Choc odkál si došól.

 5. 5
  Ajax says:

  Dôležité je toto :
  Holandský fanúšikovia si pobyt v Trnave pochvaľujú, nezabudli ani na historický zápas Spartaka Trnava proti Ajaxu Amsterdam.

  Čítajte viac: https://mytrnava.sme.sk/c/20838986/holandanom-sa-paci-trnava-pamataju-si-karola-dobiasa.html#ixzz5H5SNd1E9

  Holandskí fans momentálne rozdávajú naším detičkám pri Bokovke oranžové balóniky, sú v pohode bavia sa.
  Diskutujúci na tomto fóre sú v strese, nervózni, zakomplexovaní, sprostí ako vždy

 6. 6
  Bum Bum says:

  To je tak, keď si kúpiš byt pri štadióne. Skôr si ale myslím že tam vôbec nebývaš, len si využil príležitosť “kopnúť” si do Arény.
  Pozdravuj chalanov z LTT.
  Ozaj teraz v takom teple to musí svrbieť na krku. Či?

  • 6.1
   Tom says:

   Po poslednom zapase ludia Poora vypiskali aj po ziskani titulu to boli vsetci z LTT ci ?

   • 6.1.1
    DPH says:

    Fanúškovia túžia po stabilite a hráčskom kádri ako v rokoch 1967 / 1973, to je ročný náklad 15 miliónov €, zlikvidovaná slovenská liga. Pre Trnavu je to utópia, hokejový Slovan v Bratislave s obrovskou podporou Rusov to nie je schopný dať do kopy 15 miliónov € . Druhé miesto v KHL , keď ho dosiahla Praha bol náklad 26 miliónov €. To by si mal každý uvedomiť.

    • 6.1.1.1
     Tom says:

     Tato sezona urcite nestala 15 mega a hraci mali konecne nacas vyplaty to myslim fanusikom staci a neoznacovat ich za potkanov, dementov a tajtrlikov lebo maju iny nazor. Ludia priniesli tiez pekne peniaze do kasy za tie roky.

     • 6.1.1.1.1
      Timur says:

      Tom pokiaľ si bol na včera na futbale videl si ten rozdiel v kvalite hráčov, taký by museli byť v kádri apom 5-6. Táto sezóna odhadujem že stála cca 6 miliónov €.

    • 6.1.1.2
     V.P. says:

     Prepáčte, že som k štadiónu nevybudoval dostatok parkovacích miest.Autá parkovali v meste na zakázaných miestach,na sídliskách blokovali svojimi autami domácich obyvatelov.Na Koniarekovej,Clementisovej,Tehelnej parkovali autá na tráve. ..A mestská polícia veselo pokutuje návštevníkov futbalu či domacich.Nie je kde parkovať.Hlavná vec,že mám postavený obchodný dom.To bolo nadávok na ….

     • 6.1.1.2.1
      Arana says:

      Projekt Švajčarov, ktorý to chceli stavať pred Pórom bol obdobný, len hraciu plochu chceli otočiť o 90°, aby sa tam zmestilo viac obchodov. Štadión bol potrebný, mesto na to nemalo a tak sa to riešilo týmto spôsobom aby to bolo ekonomicky zvládnuteľné a únosné. Počas zápasov dohodnúť s niektorým obchodným reťazcom parkovanie na ich parkovisku, zabezpečiť hromadnú dopravu a je to.

 7. 7
  Tom says:

  Kazdy kdo si chce kopnut do areny je z LTT? Trosku paranoja nie? Ja nemusim Poora a stadion mi nevadi chodim nanho vecsinu zivota a tiez mi nevadia zapchy ked je futbal

  • 7.1
   LL.M. says:

   To iba na oko poukazujú na štadión, aj NENAŽRANÁ PRI TRNAVE (Bratislava) závidí štadión, fanúšikov. Slovensko do teho !!!

 8. 8
  Lovely Experience says:

  A ked Lovely Experience zas*ralo cele mesto, to nevadilo? Kompletne ohucane centrum Trnavy a ja ziadam rovnako o kompenzaciu. Nemohol som si v klude vypit vecerny drink. Dakujem za odpoved nespartakovec.

Napíš komentár

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.