reklama

Vančurova s novou strechou a oknami, na ZŠ K. Mahra vymenili časť okien

zsmahraTakmer deväť miliónov korún investovalo mesto Trnava z rozpočtu do rekonštrukcie strechy a výmeny okien na dvoch podlažiach Základnej školy na Vančurovej ulici.  Nové moderné okná v rámci prvej etapy za 2,2 milióna korún privítajú školákov na ZŠ Kornela Mahra na Prednádraží. „Rekonštrukcia okien bude vykonávaná na viacerých školách etapovite po pavilónoch. Okná sú vysoko amortizované, čo spôsobuje veľké úniky tepla a zároveň sú pre personál pri údržbe vysoko rizikové. Cieľom výmeny je odstránenie vzniku možných rizík – úrazov a aj zlepšenie tepelnej bilancie budovy,“ povedal riaditeľ kancelárie primátora mesta Pavol Tomašovič. V ostatnom čase mesto investovalo aj do výstavby parkoviska na ZŠ v Modranke. V tohtoročnom rozpočte plánuje mesto investovať do rekonštrukčných prác a zadania ďalších projektov obnovy škôl v meste viac ako 22 miliónov korún.

Ulož ako PDF
Napísal 8. augusta 2007 12:31. Článok je zaradený do rubriky: Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.