reklama

Mesto pokračuje vo výmenách okien na dvoch trnavských školách

Triedy a hospodárska budova Materskej školy na Spartakovskej ulici privítajú deti a zamestnancov v novom školskom roku s novými oknami a dverami.

Práce na ich výmene sa začali v týchto dňoch, informuje mesto Trnava v tlačovej správe.

Materská škola je dvojpodlažná budova, tvoria ju tri pavilóny a hospodárska časť vrátane kuchyne. Väčšinu okien dvoch v pavilónoch už mestská samospráva vymenila v roku 2012, teraz pokračuje výmena okien a dverí aj v ďalších štyroch pavilónoch.

skola-nam-sut
ZŠ na Námestí Slov. učeného tovarišstva

Ilustračné foto

Nové okná budú čoskoro aj v pavilóne B v Základnej a materskej škole na Námestí Slovenského učeného tovarišstva, kde boli už v minulom roku vymenené staré vstupné dvere za nové.

S cieľom zvýšiť bezpečnosť prostredia pre žiakov budú v dvoch prípadoch nahradené oknami aj zasklené steny na chodbe prvého poschodia.

Súčasťou nových okien v oboch školách budú aj žalúzie, ktoré pomôžu zabrániť prehrievaniu vnútorných priestorov počas slnečných dní, dopĺňa mesto prostredníctvom referátu komunikácie.

Ulož ako PDF
Napísal 7. augusta 2013 17:47. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.