reklama

Prvákov v trnavských ZŠ pribudlo, do materských škôl sa dostali všetky deti

Do školských lavíc v deviatich trnavských základných školách zasadlo v pondelok 2. septembra 542 prvákov, čo je o 33 viac ako v predchádzajúcom školskom roku.

Najviac, 100 žiakov, nastúpilo do školy na ulici Jána Bottu, najmenej, 17 žiakov, na ulici Ivana Krasku v Modranke.

Pri zápisoch do materských škôl bolo zistené, že počet miest je nižší, ako je v skutočnosti potrebné. Mesto Trnava preto otvorilo dve nové triedy, jednu v Materskej škole V jame a druhú na Ľudovej ulici. Do materských škôl sa tak dostali všetky deti, ktoré dosiahli vek tri roky a ich rodičia bývajú v Trnave,“ informuje mesto v tlačovej správe.

skolaci
Školáci zo ZŠ na Bottovej ulici

Ilustračné foto

Počas letných prázdnin mestská samospráva pokračovala vo výmene okien a dverí v pavilónoch.

Deti a zamestnancov tak privítali triedy s novými oknami v Materskej škole na Spartakovskej ulici a v Základnej škole s materskou školou na Námestí Slovenského učeného tovarišstva.

Ulož ako PDF
Napísal 4. septembra 2013 8:43. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.