reklama

Zápisy detí do materských škôl sa uskutočia v prvej polovici marca

Zápisy detí do materských škôl v zriaďovateľskej pôsobnosti mesta Trnava sa uskutočnia vo všetkých materských školách od 3. do 15. marca 2014 denne od 7.00 do 16.00 hodiny.

Deti budú prijímané do materských škôl na základe písomnej žiadosti rodičov, resp. zákonného zástupcu, a potvrdenia o zdravotnom stave dieťaťa od všeobecného lekára pre deti a dorast.

Podľa informácií Jany Gmitterovej referátu komunikácie kancelárie primátora podmienky prijatia bližšie určuje vyhláška Ministerstva školstva SR. Pred ostatnými uchádzačmi budú uprednostnené deti s trvalým pobytom na území mesta, deti zamestnaných rodičov a deti vo veku nad 3 roky.

skolkari

Ilustračné foto

Mesto Trnava je zriaďovateľom dvadsiatch materských škôl, sedem z nich je súčasťou základných škôl.

V aktuálnom školskom roku 2013/2014 navštevuje materské školy v pôsobnosti mestskej samosprávy 1738 detí.

Podmienky prijatia dieťaťa do materskej školy budú zverejnené na budove školy. Tlačivo žiadosti o prijatie dieťaťa dostanú rodičia v materskej škole.

Ulož ako PDF
Napísal 1. februára 2014 1:02. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.