reklama

Začína sa zápis detí do materských škôl

Do 15. marca bude prebiehať zápis do všetkých materských škôl v zriaďovateľskej pôsobnosti mesta Trnavy. Týka sa to dvadsiatich materských škôl, z toho dve sú súčasťou základných škôl.
V tomto školskom roku 2010/11 navštevuje materské školy 1 666 detí, ktoré sú rozdelené do 77 homogénnych tried podľa veku.

Ilustračné foto

Záujem rodičov o umiestnenie dieťaťa v MŠ je veľký. Preto sú prednostne prijímané deti s odloženou povinnou školskou dochádzkou a dodatočne odloženou povinnou školskou dochádzkou. Ďalšie podmienky na prijatie dieťaťa sú trvalý pobyt na území mesta, zamestnanosť rodičov a vek dieťaťa od 3 rokov.

Pri zápise dieťaťa rodičia potrebujú žiadosť, ktorú dostanú v materskej škole, a potvrdenie od pediatra, že dieťa môže byť zo zdravotného hľadiska zaradené do detského kolektívu.

Tlačová správa mesta Trnava


Ulož ako PDF
Napísal 2. marca 2011 0:05. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Spoločnosť, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Začína sa zápis detí do materských škôl”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.