reklama

Na Družbe vyrastie nová športová predajňa

denisport1Počas jarných mesiacov budúceho roku predpokladá športová predajňa Denišport Trnava začať s výstavbou vlastnej športovej predajne na ulici J. Slottu na sídlisku Družba. Predaj pozemku odsúhlasili poslanci mestského zastupiteľstva pred týždňom. „Na ploche 400 m2 plánujeme postaviť polyfunkčný objekt športovej predajne s obytným a jedným prenajímateľným priestorom. Predajňa so športovými potrebami a obchodným zastúpením istej značky športového oblečenia dotvorí lokalitu voľnočasového areálu Lokomotívy s futbalovými ihriskami, tenisovými dvorcami a bazénom,“ uviedla majiteľka Denišportu Mgr. Denisa Plesnivá.
Jednoposchodová predajňa bude situovaná na križovatke ulíc Clementisova – Slottu vedľa garážového domu v priamom dotyku športového areálu Lokomotívy. „Po vypracovaní a schválení projektovej dokumentácie by sme chceli začať s výstavbou objektu približne v apríli 2008. Predpokladáme, že stavebné práce potrvajú približne jeden a pol roka,“ dodala majiteľka Denišportu.

Ulož ako PDF
Napísal 7. septembra 2007 22:52. Článok je zaradený do rubriky: Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.