reklama

Na Koniarekovej ulici pri ŽOS plánujú postaviť osempodlažný polyfunkčný objekt s 88 bytmi

koniarekova1Ďalšia multimiliónová investícia, ktorú vám na stránkach Trnava Dnes v krátkom čase predstavujeme, má byť realizovaná na Koniarekovej ulici. Vedľa nedávno dokončeného bytového domu plánuje istá dunajskostredská firma postaviť na ôsmich podlažiach spolu až 88 nových bytov. Navrhovaný projekt je v štádiu územného konania na stavebnom úrade. Súčasťou objektu majú byť okrem bytov polyfunkčné priestory pre obchod a služby na prízemí, samotné byty sa budú nachádzať na  druhom až ôsmom podlaží. Investor predpokladá so zriadením podzemných garaží a parkovacích státí.
Pomerne zaujímavo bude riešené nádvorie obytného celku v tvare „U“, kde je plánovaná realizácia oddychového dvora, systému vodnej plochy a zelene. Zastavaná plocha objektu dosiahne rozlohu bezmála 2000 štvorcových metrov, celková úžitková plocha bytov bude viac ako 5000 m2, pre obchod a služby je určených 200 metrov štvorcových. Celkový počet osemdesiatosem bytových jednotiek bude tvoriť šesť 1-izbových, tridsaťpäť 2-izbových, štyridsaťjeden 3-izbových a napokon šesť 4-izbových bytov. Termíny výstavby zatiaľ nie sú známe, keďže investor zatiaľ, ako sme už spomenuli, je v štádiu územného konania, po ktorom nasleduje riešenie stavebného povolenia.

Ulož ako PDF
Napísal 16. septembra 2007 22:49. Článok je zaradený do rubriky: Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.