reklama

V Dome kultúry na Trojičnom námestí vzniknú nové priestory

dko1V prvej polovici augusta začali rekonštrukčné práce v priestoroch Domu kultúry (DK) na Trojičnom námestí v Trnave. Podľa informácií zástupcov DK, realizované práce spočívajú v prestavbe priestorov a vytvorení nových nájomných jednotiek na prízemí budovy. „Pri vstupe od Trojičného námestia aj od obchodného domu vznikne na prízemí niekoľko nových prenajímateľných obchodných priestorov. Doteraz voľne priechodný priestor bude po rekonštrukcii zastavaný a po skončení prevádzkovej doby jednotlivých nájomných jednotiek budú nájomníci tento priestor uzamykať mrežami,“ informovala nás o prebiehajúcej rekonštrukcii zástupkyňa trnavského Domu kultúry.
Investor predpokladá, že rekonštrukčné práce potrvajú približne desať týždňov a mali byť ukončené približne na prelome októbra a novembra.

Ulož ako PDF
Napísal 16. septembra 2007 22:44. Článok je zaradený do rubriky: Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.