reklama

Priestory historickej pivnice a časť prízemia v Zelenom dome idú do verejnej súťaže na prenájom

Mesto vyhlasuje verejnú obchodnú súťaž na prenájom časti priestorov objektu tzv. Zeleného domu na Trojičnom námestí. Ide o suterén objektu a časť prízemia, v ktorom aktuálne funguje kaviareň.

Mesto sa v roku 2017 pokúsilo formou verejnej súťaže nájsť nájomcu celého objektu s výmerou 912 m². Záujemca sa však nenašiel ani po tom, čo radnica znížila minumálnu požadovanú cenu ročného prenájmu budovy z 95-tisíc eur na 85 000 eur.

V Zelenom dome v súčasnosti funguje reštaurácia v historickej pivnici a kaviareň v časti prízemia so vstupom od Hlavnej ulice.

Ilustračné foto

Nájomcovia majú s mestom uzavretú dohodu o prenájme týchto nebytových priestorov na dobu určitú, najneskôr do 30. júna 2018.

Záujemcovia o prenájom priestorov na prízemí a v suteréne s rozlohou 595 metrov štvorcových môžu predložiť svoje ponuky do 24. mája písomnou formou na adresu správcovskej spoločnosti Stefe Trnava.

Minimálna cena za prenájom priestorov je stanovená na 29 472,61 eur ročne.

Vyhodnotenie predložených návrhov sa uskutoční komisionálne na zasadnutí majetkovej komisie 29. mája 2018.

Budúci nájomca musí počítať s tým, že priestory nemôžu slúžiť na prevádzkovanie hazardných hier a umiestňovanie výherných automatov, povolené nie je ani vyhradenie priestorov pre fajčiarov.

Konkrétny účel využitia priestorov stanovený nie je. Prípadné stavebné úpravy novým nájomcom bude vopred odsúhlasovať príslušný orgán mesta Trnava.

Ulož ako PDF
Napísal 9. mája 2018 7:47. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.