reklama

Pod petíciu na zachovanie II. piliera sa podpísalo viac ako 10 – tisíc Trnavčanov

V priebehu dvoch týždňov vyzbierali v Trnave viac ako 10 – tisíc podpisov ľudí, ktorí nechcú, aby sa robili negatívne zásahy do II. piliera dôchodkového poistenia. V rámci Trnavského kraja podporilo petíciu vyše 20 – tisíc ľudí. „Je to výborný výsledok. Je zrejmé, že občania berú problém zásahov vlády do dôchodkovej reformy vážne. Na ťahu je teraz národná rada, aby sa petíciou s podpismi vysoko cez 100 – tisíc ľudí vážne zaoberala. Veľmi si vážim podporu Trnavčanov a všetkých, ktorí podporili petíciu svojím podpisom. Rád by som im vyjadril vďaku, a pripomenul, že podporili skutočne dobrú vec,“ zhodnotil krajský šéf SDKÚ-DS v Trnave Michal Blažek.

Ulož ako PDF
Napísal 13. októbra 2007 0:10. Článok je zaradený do rubriky: Spoločnosť. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.