reklama

Na Hospodárskej postavia tretí Lidl

lidl1Stavebný ruch na Hospodárskej ulici v Trnave v priestoroch bývalej konzervovky trnavského cukrovaru predznamenáva  výstavbu v poradí tretieho supermarketu nemeckej spoločnosti Lidl na území mesta. Spoločnosť Lild ohlásila záujem postaviť v Trnave celkovo až tri svoje obchody už v čase, kedy stavala prvú predajňu na Zelenečskej ulici. Druhá je situovaná do obchodnej zóny na Clementisovej ulici. „V súčasnosti prevádzkujeme na území Slovenskej republiky 85 predajní Lidl a vo svojej úspešnej expanzii chceme pokračovať. Výstavba predajne na Hospodárskej ulici už začala. Supermarket je plánovaný na štandardnej rozlohe približne 1000 metrov štvorcových a parkoviskom s 90 miestami. Otvorenie predajne predpokladáme v prvej polovici roku 2008,“ uviedla Jitka Pivoňková z pražskej centrály spoločnosti Lidl.

Ulož ako PDF
Napísal 14. októbra 2007 23:54. Článok je zaradený do rubriky: Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.