reklama

Po vzore Billy zaviedol parkovací systém pred supermarketom aj Lidl

Spoločnosť Lidl pristúpila začiatkom decembra na parkovisku pri supermarkete na Hospodárskej ulici k inštalácii parkovacieho systému vo forme automatických rámp.

Parkovisko, ktoré slúži návštevníkom predajne, bolo doteraz po celú dobu bezplatné pre všetkých. Teda aj pre tých, ktorí sa parkovaním pri Lidli snažili vyhnúť plateniu parkovného v centrálnej mestskej zóne a blízkom okolí.

Parkovisko bolo vybudované pre zákazníkov našej predajne a primárne má slúžiť pre nich. Vo všetkých aspektoch našej činnosti sa snažíme vyjsť zákazníkom v ústrety a zavedenie nového parkovacieho systému je výsledkom snahy o zabezpečenie bezproblémového parkovania pred našou predajňou,“ sprostredkoval oficiálne stanovisko PR manažér a tlačový hovorca spoločnosti Lidl Slovensko Tomáš Bezák.

lidl-rampa
Rampy pri supermarkete Lidl

K podobnému kroku sa odhodlala vo februári tohto roka spoločnosť Billa na parkovisku pri svojom supermarkete na Hospodárskej ulici.

Billa neoficiálne vysvetlila, že zavedením rámp a parkovacieho systému vychádza v ústrety svojim zákazníkom a zároveň sa týmto spôsobom bráni zneužívaniu parkoviska vodičmi, ktorí odmietali platiť za parkovanie v neďalekom centre mesta. A práve dlhodobo odparkované vozidlá zaberali miesto zákazníkom predajne.

Parkovanie pre zákazníkov predajne Lidl na Hospodárskej ulici zostáva bezplatné na jednu hodinu.

Každá ďalšia začatá hodina bude spoplatnená sumou 2 eurá,“ doplnil T. Bezák.

Supermarket prechádza už niekoľko mesiacov prestavbou. Rekonštrukciu, výsledkom ktorej bude rožšírenie predajne, dokončia podľa slov hovorcu spoločnosti v januári 2014.

Ulož ako PDF
Napísal 16. decembra 2013 10:51. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Po vzore Billy zaviedol parkovací systém pred supermarketom aj Lidl”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.